W trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem znajdują się niezależni kandydaci na urząd prezydenta w zbliżających się wyborach. Na finiszu zbierania podpisów jest Romuald Starosielec, któremu kwarantanna wyjątkowo pokrzyżowała szyki. Stąd jego apel wyemitowany w STUDIO – VTV1:

Szanowni Państwo Prosimy o pomoc w zbiórce podpisów poparcia dla Romualda Starosielca, kandydata w wyborach prezydenckich. Z uwagi na ograniczenia związane z wirusem, walczymy o każdy głos poparcia aby przekroczyć wymaganą ilość 100 000 podpisów. Liczy się dla nas każdy podpis.

Prosimy o wydrukowanie listy na której zbieramy podpisy do zarejestrowania kandydata i zebranie podpisów w gronie rodzinnym, znajomych, sąsiadów.

Tu można pobrać i wydrukować listę; http://starosielec2020.pl/wp-content/… Ważne!!! Czas dostarczenia kart podpisów poparcia upływa 26 marca 2020 roku o północy. Po tym terminie Państwowa Komisja wyborcza nie przyjmie żadnych dodatkowych kart. W związku z tym prosimy aby listownie wysyłać podpisane w oryginale karty poparcia listem zwykłym najpóźniej do 23 marca /poniedziałek/ 2020 roku, zaś listem priorytetowym, poczteksem lub kurierem do 25 marca do godz. 12.00.

Adres do wysyłki; Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Romualda Starosielca ul. Wiejska 18, lokal 18 00-490 Warszawa Można też, pod ten adres przynieść karty podpisów osobiście, każdego dnia tygodnia łącznie z sobotą i niedzielą w godzinach 8.00- 22.00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here