Nadchodzi Ogólnoświatowa Dyktatura Pozornej Humanitarności? Czy wprowadzony w Polsce a sprzeczny z wszelką logiką, nie tylko nauką medycyny, nakaz noszenia maseczki/namordnika (terminologia Adama Wielomskiego) jest zapowiedzią wprowadzenia w Polsce totalnego zamordyzmu? Zamordyzmu, jakiego nie było nawet za hitlerowskiej czy sowieckiej okupacji?Zamordyzmu niestety popieranego przez większość ogłupionego przez media społeczeństwa, pozbawionego opieki duszpasterzy Kościoła, którzy zdradzili Chrystusa, przestraszyli się i ulękli nadchodzącego antychrysta?

Czy Jarosław Kaczyński wprowadzając w Polsce dyktaturę pandemi strachu, przygotowując Polaków do powszechnych szczepień, zachipowania i totalnej kontroli robi to po to, aby wprowadzić w Polsce władzę antychrysta? Każdy musi sobie odpowiedzieć na to pytanie w swoim sumieniu. O ile je ma?
Nie potępiam Jarosława Kaczyńskiego ani Premiera Morawieckiego czy ich Superministra Dyktatora Szumowskiego. Oni wszyscy naprawdę dobrze chcą, ale jednak muszą wykonywać polecenia, nadsyłane instrukcje.
Czy oni za to, co zrobili, poniosą karę, za życia czy może dopiero po śmierci,  tego nie wiem. Żal mi tylko moich Rodaków, że dali się do tego stopnia tak dać ogłupić i poddać aż pod tak absurdalne zarządzenia. Żal mi duchowieństwa, że aż tak łatwo pozwolili sobie odebrać Wiarę, poniżyć siebie i poniżyć Boga. Nie przewidywałem, że Polacy do tego stopnia okażą się ludźmi o ptasim rozumie i zajęczym sercu.  Jak bardzo dzisiaj by Jan Paweł ll płakał nad Polską? No cóż, może jednak limit cudów dla Polski się wyczerpał? Ale może to wszystko to obraz pozorny?
Może to, co tkwi we wnętrzu Polaków, nie uwidoczniło się jeszcze?
Może Naród nasz jest jak lawa? Kiedy Polacy prawdziwie powstaną?
Święty Janie Pawle ll módl się za nami! Niech ten absurdalny lęk przeminie a razem z nim niech przeminie dyktatura idiotów Nikodema Dyzmy! Jarosław Kaczyński nie jest w stanie zatrzymać nadejścia Chrystusa Króla!
Mógł zbojkotować Akt Przyjęcia Jezusa za Króla. Może być dalej Herodem mordującym dzieci nienarodzone.  Może wysługiwać się swoim chazarskim mocodawcom i ujadać nienawistnie na Ruskich. Może robić wszystko dla ograbienia Polski przez mafię przemysłu holokaustu.  Nadejścia Chrystusa Króla jednak nie powstrzyma!
Polacy nie dadzą się zachipować!
Wraz z procesjami Bożego Ciała Polacy wyjdą masowo na ulicę. Wszyscy zobaczą, ten wirusowy król jest nagi, a jego karły są żałośnie śmieszne…

Ze wszystkich świątyń, chat i pól,

Popłynie hymn wspaniały:

Niech żyje Jezus Chrystus – Król

W koronie wiecznej chwały!

Niech żyje Maria! Zabrzmi róg,

Tak nam dopomóż Bóg!

I taki tryumf, taki cud,

Powieje z Jasnej Góry;

I z taką wiarą ruszy lud,

Synowie Polski, córy,

Że, jak mgławica, pierzchnie wróg,

Tak nam dopomóż Bóg!

Bogdan Kulas

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here