2 minuty filmu, które mówią więcej niż 1000 słów. Mateusz Jarosiewicz jak zwykle trafia w punkt. Pod filmem komentarz, z którym nie trzeba się zgadzać, ale z pewnością warto przeczytać:

Do Agendy należy trzecia wojna światowa z udziałem Ameryki Północnej, Europy, Rosji i Chin. Państwo Izraela jest przygotowywane do bycia przynajmniej jednym z powodów wywołania tego, razem z Pakistanem, Koreą Północną i państwami Morza Kaspijskiego, takimi jak Iran. Celem jest stworzenie globalnego konfliktu , który doprowadzi do narzucenia światowego rządu i armii, aby “nigdy więcej się to nie powtórzyło”. Jest to dokładnie ta sama metoda , której użyto po pierwszej i drugiej wojnie światowej, by usprawiedliwić ogromną centralizację globalnej władzy przez nowe instytucje, takie jak stworzona przez Rothschildów/Rockefellerów ONZ, Unia Europejska, Bank Światowy , Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz inne powiązane z nimi organizacje. Muszą zniszczyć “mocarstwa” Stanów Zjednoczonych, Chin i Rosji, jeśli mają wprowadzić swoją tyranię światowego rządu. A jaki jest na to lepszy sposób niż rozegranie ich przeciwko sobie w wojnie obopólnego zniszczenia? Amerykański masoński “gwiazdor” , Albert Pike , miał rzekomo w XIX wieku opisać trzy wojny światowe, które zostały zaplanowane po to, by zmienić planetę Ziemię w scentralizowaną tyranię. Albert Pike , Suwerenny Wielki Komandor Szkockiego Rytu Wolnomularstwa oraz czołowy działacz Iluminatów, napisał w 1871 r. list do niesławnego agenta Iluminatów zwanego Giuseppe Mazzini , w którym opisał trzy światowe wojny , które doprowadzą do globalnej dominacji. Pierwsza wojna, miała obalić carów w Rosji , poprzez konflikt między brytyjskimi i germańskimi imperiami. Druga miała doprowadzić do umocnienia politycznego syjonizmu na tyle , aby powstało suwerenne państwo Izraela w Palestynie. Są tacy , którzy twierdzą, że list nigdy nie istniał , lecz, podobnie jak w przypadku Protokołów Mędrców Syjonu, fałszerz musiałby być natchnionym prorokiem.

Oto, co Pike powiedział o trzeciej wojnie światowej: Trzecia wojna światowa musi zostać wywołana poprzez wykorzystanie różnic spowodowanych przez “agenturę” (termin użyty również w Protokołach ) “Iluminatów” między politycznymi syjonistami a przywódcami świata islamu. Wojna musi być prowadzona w taki sposób, aby islam (świat arabów) i polityczny syjonizm (państwo Izraela) zniszczyły się wzajemnie. W tym czasie inne narody , po raz kolejny podzielone w tej kwestii, będą zmuszone do tego , by walczyć aż do kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i gospodarczego…. Spuścimy ze smyczy nihilistów i ateistów i sprowokujemy potężny społeczny kataklizm, który swoją zgrozą jasno pokaże narodom skutek absolutnego ateizmu, źródła zniszczenia i największego zgiełku.

Potem wszędzie, obywatele, zmuszeni do bronienia się przed światową mniejszością rewolucjonistów, eksterminują tych niszczycieli cywilizacji, i większość, rozczarowana chrześcijaństwem, którego deistyczne dusze od tej pory będą bez ukierunkowania i kompasu, spragnione ideału, lecz bez wiedzy , gdzie skierować swoją adorację, otrzymają prawdziwe światło poprzez uniwersalne uzewnętrznienie czystej doktryny Lucyfera, która zostanie wreszcie upubliczniona [Reptylianie]. To objawienie będzie wynikiem ogólnego ruchu reakcyjnego , który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, które ostaną zniszczone jednocześnie. Zwróć uwagę na zdanie o wojnie “prowadzonej w taki sposób, że islam i polityczny syjonizm [Izrael] zniszczą się wzajemnie”. Syjonizm Rothschildów i Żydzi ogółem są zupełnie czym innym. Odniesiono w lipcu 2009 r. , że prezydent Rosji , Dmitrij Miedwiediew, oraz prezydent Chin , Hu Jintao, wydali “pilne ostrzeżenie” Stanom Zjednoczonym , że jeśli pozwolą na nuklearny atak Izraela na Iran “światowa wojna będzie naszą odpowiedzią”. Dobra rada dla wszystkich w Izraelu/Palestynie : jeśli zobaczycie, że Rothschildowie wyjeżdżają, spieprzajcie stamtąd czym prędzej.

 

Kliknij w link https://neos.com.pl aby dołączyć do społeczności NEOS. Instagram: https://www.instagram.com/neos.rewolu… Olivia: https://www.youtube.com/channel/UCK7G… Irokez: https://www.youtube.com/channel/UCy_5… Zielonidas: https://www.youtube.com/channel/UC29I… Artur: https://www.youtube.com/channel/UCoJ8…

Wspieraj twórcę: 48 9068 1013 0000 0000 0131 3863 PayPal: mj@city2.pl PL 48 9068 1013 0000 0000 0131 3863 (SWIFT: GBWCPLPP) 📌

Patreon: https://www.patreon.com/neosmatjar 📌 PayPal: https://www.paypal.me/MJarosiewicz

Kontakt: Mateusz Jarosiewicz: mj@city2.pl Rozmowa: https://discord.gg/vAB2Zxn