Internetowa Telewizja Polonijna i Studio Polonia Szczepaniak są w trakcie produkcji filmu o Papieżu św. Janie Pawle II Wielkim. W dokumencie pojawią się wątki norweskie i ukraińskie, a także wypowiedzi osób z najbliższego otoczenia JP II.

Internetowa Telewizja Polonijna  jest kontynuacją i rozszerzeniem działalności Huberta Gorczycy – producenta filmów dokumentalnych – który w 2015 roku zapoczątkował w Oslo serię „Taste of Emigration” o Polakach mieszkających w Norwegii.  Szybko na listę jego filmowych bohaterów trafili Polacy mieszkający na Litwie, w Stanach Zjednoczonych, w Austrii, na Ukrainie i na całym świecie, przyłączając się do oddolnej budowy wspólnych mediów.

Włodzimierz Szczepaniak to przedsiębiorca, dziennikarz, filantrop, polityk i działacz polonijny w jednej osobie. Prowadzi liczne biznesy o zasięgu międzynarodowym. Jest prezesem Związku Przedsiębiorców Polaków Ukrainy – organizacji społecznej zarejestrowanej w Kijowie w 2011 roku, skupiającej kilkaset firm.  Włodzimierz Szczepaniak jest twórcą  innowacyjnej telewizji internetowej.

Własne media są potrzebne, aby do Narodu dotarło proroctwo Sługi Bożej Wandy Malczewskiej, przesłanie Rozalii Celakówny o budowie w Polsce ustroju chrześcijańskiego, który wyzwala człowieka z politycznej i ekonomicznej niewoli i potem przed tą niewolą chroni. Tylko wprowadzona ustawą, najlepiej konstytucyjną, zwierzchnia Władza Chrystusa Króla gwarantuje zabezpieczenie godności każdego człowieka i jego podstawowych praw, wśród których prawo do życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci jest najważniejsze.

Internetowa Telewizja Polonijna w kwestii wartości i kultury jednoznacznie odwołuje się do chrześcijańskiego dziedzictwa naszego Narodu, które jest dziedzictwem polskich świętych. Polacy żyją dziełem św. Maksymiliana Kolbe. Korzenie Polaków tkwią w nauczaniu Wielkiego Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego, za które bł. ks. Jerzy Popiełuszko oddał życie. To na Polakach spoczywa obowiązek, aby realizować Testament św. Jana Pawła ll  i zanieść jego przesłanie o godności każdego człowieka w świat.

http://studiotvsps.com

SPS to możliwość komunikacji dla wszystkich w celu rozwoju biznesu, nawiązania kontaktów międzyludzkich, dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i ciekawymi informacjami na bieżąco oraz wzbogacenia współpracy międzynarodowej w różnych dziedzinach i branżach.

Appstore https://itunes.apple.com/ua/app/tv-ra…

PlayMarket https://play.google.com/store/apps/de…

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here