Koniec Ameryki staje się coraz bardziej oczywisty i widoczny już dla wszystkich. Wcale mnie to nie cieszy, chociaż przepowiadam to już od dawna. Martwię się tylko o Polskę, która postawiła wszystko na padalczą służalczość wobec USA i Izraela. Co stanie się z Polską w świecie po upadku Ameryki?

Co zrobią amerykańskie dupolizy w Warszawie? Dokąd schroni się Jarosław Kaczyński. A może i on ma schron atomowy na Żoliborzu? Każdy dyktator kończy podobnie. Jarosław Kaczyński po śmierci brata w Smoleńsku zachowuje się tak, jakby sam siebie i całą Polskę chciał doprowadzić do podobnej katastrofy. Wyrazem jego choroby są te „schody straceń” na Placu Zwycięstwa św. Jana Pawła ll. Choroba Kaczyńskiego jest oczywista jak upadek Ameryki, jak oczywisty był syfilis i wynikający z niego obłęd Piłsudskiego, którego wyznawcą i naśladowcą jest Kaczyński. Jarosław Kaczyński jest chory.  Trudno do chorego mieć pretensję, że jest chory, ale ci wszyscy, którzy popierali powinni jego chorobę widzieć! Dlaczego przyłożyli rękę do pogrążenia Polski? Dlaczego pozwoliliśmy znowu oddać Polskę Nikodemowi Dyzmie? Ludzie, którzy dzisiaj rządzą Polską nie mają z Polską ani z katolicyzmem nic wspólnego. Sekta Chabad Lubawicz jest w swojej istocie satanistyczna. Twierdzą to nawet sami ortodoksyjni żydzi. Dlaczego pozwoliliśmy oddać Polskę sekcie Chabad Lubawicz?

Co będzie z Polską?

Czy czeka nas powtórka roku 1939? Czy Polaków wyślą znowu do Ameryki jak kiedyś na Haiti? Kiedy za kilka miesięcy przyjdzie na Polskę klęska większa niż ta w 1939 roku, to tylko nie mówcie, że nikt przed tym nie przestrzegał. Każdy z nas prędzej czy później stanie przed Bogiem i jako Polak odpowie też za los Polski wydanej na łup krwiożerczej chazarskiej sekcie. Czy da się jeszcze uratować Polskę?

Pozdrawiam w dniu Święta Matki Kościoła, święta, które zawdzięczamy Prymasowi Wyszyńskiemu, licząc, że Królowa Polski jeszcze raz nas uratuje.

Bogdan Kulas