Nie chodzi o to, że Polacy to najlepsi niewolnicy w świecie. Nie chodzi też o to, że po zamknięciu kopalń, grabieży Polski przez mafię przemysłu holokaustu, zasiedleniu Polski przez imigrantów z Azji, po przymusowym zaszczepieniu i usunięciu gotówki etc.
skala zniewolenia Polaków przybierze poziom apokaliptyczny.

Chodzi o to, aby tego zniewolenia Polaków, tego zniszczenia Polski dokonał rząd formalnie katolicki, patriotyczny. Chodzi o to, aby Polacy znienawidzili katolicyzm i aby ostatecznie odechciało się nam wszelkiego polskiego patriotyzmu… A symbolem tego, co się dzieje są te schody ofiar z ludzi postawione na Placu Zwycięstwa, który nosi dziś imię bandyty z Sulejówka, zamiast krzyża przed Pałacem Prezydenckim.

Bogdan Kulas

Polityka energetyczna naszego państwa to temat zajmujący od lat jedno z kluczowych miejsc w agendach kolejnych gabinetów. Ostatnie lata przynoszą promowaną przez zachodnie elity politykę dekarbonizacji, dokonywaną pod hasłem “troski o klimat”. Dla polskiej energetyki, wciąż opartej w dużej mierze na węglu, unijna polityka limitów emisji dwutlenku węgla jest niemalże zabójcza.

Dodatkowy cios przyniosły czasowe zamknięcia śląskich kopalń, dokonane z przyczyn sanitarnych. Pozyskiwanie innych surowców energetycznych, głównie gazu ziemnego, budzi również pewne kontrowersje. Uniezależnienie od Rosji zostało dokonane poprzez zakupy tego paliwa ze Stanów Zjednoczonych i Kataru, które nie zawsze były korzystne cenowo, co umyka opinii publicznej. Przyszłość polskiej energetyki stoi więc dziś pod dużym znakiem zapytania. Czy nadal pozyskiwać prąd z węgla? A może warto zainwestować w nowe technologie? I co z wciąż niewybudowaną polską siłownią jądrową? Na te i inne pytania odpowiedź w kolejnym programie z serii “Dokąd zmierzamy?”, którego gościem będzie ekspert ds. energetyki Andrzej Szczęśniak. 

[wsparcie programu]——————————————— Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001

Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv

PayPal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie Polecamy również zapoznać się z misją naszej fundacji, czyli Inicjatywy #PrzeciwCenzurze http://emisja.tv/programy/inicjatywa-…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here