Byłem wczoraj w miejscu gdzie jeszcze kilka dni temu mieliśmy studio (filmowe – przyp. red.). Wiele już w życiu widziałem, ale to jest zupełnie nowe zjawisko. Poczułem się jak na planszy w grze komputerowej gdzie mam tylko jedno życie do stracenia. Wystarczy mała iskierka i USA zacznie się palić.

Uczciwi ludzie, chcą bronić dorobku całego życia, który jest niszczony przez zgraję, ręcznie kontrolowanych dzikusów, Na razie tylko jedna strona dewastuje, spontaniczni ( naiwni ) ochotnicy wyszli na ulice, ale w razie konfrontacji, nie mają żadnych szans obrony.
Nie dajcie się sprowokować tej inscenizacji “spontanicznej”, która była dawno przewidziana przez scenarzystów od socjotechniki. “Nie jesteś pewien że zabijesz, to nie atakuj” . Wszystkie powstania kończyły się w ten sam sposób. Po obu stronach zginęli wartościowi ludzie, tylko po to żeby władzę przejęła Azjatycka swołocz, ukryta w piwnicach. Wszystko się rozegra zgodnie ze scenariuszem napisanym już wiele lat temu, przez “mędrców syjonu”. Dopóki się nie odkryjecie, nic wam nie grozi. Ta fala musi się przelać. Potem będziemy wyłapywać azjatyckie szczury ukryte w piwnicach.  Myślę ze po konwencji GOP i wygranych wyborach przez Trumpa, Czarni i sponsorowani przez Żydow kundle którzy za pieniądze “demokratow” odgrywają swoje groteskowe role, szybko zostaną spacyfikowani. Zanim zdążą się poważnie organizować.
Odwiedzajcie www.periodyk.com , już za kilka dni uruchomimy nowy portal.
Alex  Maciejczyk (USA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here