14 października ruszył nowy portal społeczno-kulturalno-biznesowy www.Polska360.org Rekomendują go  bracia Golec, którzy od wielu lat utrzymują przyjacielskie, niemal rodzinne relacje z Polonią na wszystkich kontynentach. W Stanach Zjednoczonych od początku kariery muzykowali piętnaście razy. Tourne 2020 przerwała im epidemia.

Do końca roku dziesięciu ekspertów z dziesięciu różnych branż będzie się spotykać online z zaproszonymi gośćmi aż 70 razy. To doskonała okazja do poruszenia tematów takich jak dwujęzyczność dzieci, porównanie rynków pracy w krajach zamieszkiwanych przez Polaków czy też potrzeba i forma pomocy psychologicznej rodakom za granicą, szczególnie tym, którzy z powodu Pandemii nie mogą do Polski wrócić lub z niej wyjechać.

Nadchodzące webinary można śledzić w kalendarzu https://polska360org.clickmeeting.com/.

Interaktywne uczestnictwo mile widziane. Po każdym spotkaniu online eksperci przez godzinę będą na dyżurze odpowiadali na pytania. Najbliższy webinar zatytułowany “Zaprojektuj swój pomysł – czyli krok po kroku od pomysłu do projektu” poprowadzi 20 października o godzinie 19.00 Anna Jankowska, która od 14 lat zajmuje się zarządzaniem projektami finansowanymi z dotacji, a od 10 lat prowadzi własną firmę doradczą. 21 października o godz. 18.00 webinar zatytułowany “Jak zwiększyć swój potencjał na międzynarodowym rynku pracy” poprowadzi Katarzyna Kamińska-trener umiejętności społecznych oraz doradca zawodowy z wieloletnim stażem. W czwartek o godzinie 19.00 z Edytą Stylo z Norwegii o udziale Polaków w międzynarodowych festiwalach kulturalnych w Oslo będzie rozmawiał Hubert Gorczyca – współzałożyciel Internetowej Telewizji Polonijnej i jeden z ekspertów w projekcie Polska360.org.

Webinary odbywają się na platformie https://clickmeeting.com/pl,  która od kilkunastu dni jest systematycznie testowana przez twórców portalu.

Portal jest prowadzony przez
Fundację Pomocy i Więzi Polskiej “Kresy RP”

Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here