Konkurs „MT 180” – „Mój doktorat w 180 sekund” polega na tym, aby  przedstawić tezę doktoratu w 180 sekund w sposób zwięzły, popularnonaukowy i medialny.

Trzecia edycja polskiego konkursu „Moja praca w 180 sekund Central Europe 2021”  jest współorganizowana przez CCFEF i stowarzyszenie Plejada we współpracy z Instytutem Francuskim w Polsce i Wallonia-Brussels International.

Ze względu na zaistniałą sytuację, ta edycja odbywa się wyłącznie online. Najlepsi kandydaci w maju 2021 r. wezmą udział w finale Europy Środkowej organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie we współpracy z Instytutami Francuskimi w Polsce, Austrii, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.

Zwycięzca konkursu środkowoeuropejskiego we wrześniu weźmie udział w międzynarodowym finale konkursu w Paryżu. Organizator na każdym etapie gwarantuje nagrody. Jest do zdobycia również nagroda publiczności.

Anna Krzyżak z Krakowa opowiada o pracy doktorskiej na temat wpływu wykształcenia muzycznego na kompetencje językowe. Jest jednym z trzynastu kandydatów. Na Annę można oddać głos pod tym linkiem:

https://fr.surveymonkey.com/r/55DWFPJ  zaznaczając jej nazwisko.

Trzeba przyznać, że w tych trudnych czasach każdy sposób na zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich kompetencji jest dobry. A ten sposób  jest wyjątkowo oryginalny.

Zapraszamy!

więcej na:

Ma thèse en 180 secondes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here