Spotkanie dotyczące Polskich Zasobów Energetycznych w ramach Rady Inicjatyw Polsko Polonijnych.

W imieniu Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Zapewnienia Bezpieczeństwa Energetycznego Polski w Oparciu o Krajowe Nośniki Energii oraz OZE, pana posła Jarosława Sachajki,  zapraszam Państwa na najbliższe posiedzenie Zespołu, które odbędzie się w dniu 10 marca 2021 r. (środa) o godz. 10.00. 

Temat: Krajowy Plan Odbudowy w zakresie wykorzystania wodoru i rozproszonej produkcji energii – referuje przedstawiciel ministerstwa klimatu i środowiska oraz ministerstwa aktywów państwowych. 

Spotkanie obędzie się w trybie online z wykorzystaniem aplikacji Whereby (administratorem aplikacji jest Kancelaria Sejmu RP).

Link do spotkania: 

https://sejm.whereby.com/zespolyparlamentarne-dz

Przed spotkaniem należy wkleić podany wyżej link w przeglądarkę internetową, wpisać imię i nazwisko, a następnie  nacisnąć “knock”. Aplikacja będzie pytała o zgodę na udostępnienie mikrofonu/kamery. Aplikacja działa najbardziej stabilnie w przeglądarce Chrome, najlepiej na urządzeniu stacjonarnym, z wykorzystaniem słuchawek. Korzystając z tabletu lub telefonu może się zdarzyć przekierowanie bezpośrednio do aplikacji, która będzie wymagała rejestracji użytkownika, jeśli chcecie Państwo tego uniknąć, prośba, aby podany link był skopiowany i wklejony w przeglądarkę.

W razie pytań służę pomocą.

z powazaniem

Magdalena Jóźwiak
specjalista ds poselskich

Kancelaria Sejmu
Biuro Obsługi Posłów
+48 22 694-1602ul. Wiejska 4/6/8
00-902 Warszawa

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here