63. Korona Videokonferencja dla Polakow w Norwegii, Poesivakt 4, Seniorklubben

POLONIA zaprasza na czwarte w tym roku poetyckie spotkanie integracyjne!! Kliknij «live» na itvp.tv o godz. 17.00 – i jesteś na wizji bezpośrednio z nami.

Projekt ten jest częścią naszego cyklicznego czwartkowego spotkania z polska kultura i sztuka w ramach naszego nowego projektu Klubu Polskiego Seniora*, które to ze względu za niekończące się lock down-y w Oslo i jego okolicach zmuszeni jesteśmy nieustannie przenosić na spotkania internetowe, jak dzisiejsze: ale co się odwlecze, to nie uciecze! Przecież poezja można się delektować również w trybie online, szczególnie w tak znakomitym opracowaniu jakim jest dzisiejsza antologia Redaktora Janusza Dziewiątkowskiego!

Tym razem ponownie poczytamy klasyczne polskie wiersze Rafała Wojaczka – jako jednego z najmłodszych znamienitych polskich poetów. Chcemy ponownie zobaczyć się z Wami, choćby przez te nasze cotygodniowe polonijne telewizyjne digitalizacje, aby wspólnie zapoznać się i przede wszystkim spędzić milo czas 🙂 Zaproście swoich znajomych, dzieci, przyjaciół, zarówno polskich jak i norweskich, lub rodzinę.

Wierzę, że większe grono choćby digitalnych uczestników zapewni nam wspaniała atmosferę i prawdziwa interakcję. Jednak jak na nasze skromne możliwości internetowe przystało, to poprzez udział bezpośrednio na wizji www.itvp.tv możemy trochę się delektować poezja życia, dla lepszego jutra, dla animuszu!

Klub Polskiego Seniora działa w czwartki pod adresem Fornebuveien 40, Lysaker, dzięki dofinansowaniu Wojewody Viken. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here