Sytuacja na Ukrainie niepokoi. 85 000 rosyjskich żołnierzy znajduje się obecnie na ukraińskiej granicy. Według Białego Domu od 2014 roku Rosja nie miała nigdy więcej żołnierzy na tej granicy. Rosja oskarżyła Stany Zjednoczone i inne kraje NATO o przekształcenie Ukrainy w prawdziwą beczkę prochu.

Czy na Ukrainie dojdzie do wielkiej Wojny, która w konsekwencji przekształci się w lll Wojnę światową?

Ukraina świadomie prowokuje Rosję; Trzy prorosyjskie kanały telewizyjne zostały zamknięte. Sankcje zostały nałożone na prorosyjskiego polityka Wiktora Medwedczuka.
Ukraina ponownie zwróciła się o przyjęcie do NATO. W marcu Ukraina podpisała strategię odzyskania Krymu.  Ukraina jest państwem bankrutem. Jedynym ratunkiem dla skompromitowanej Władzy jest Wojna a przynajmniej duże pieniądze od Zachodu dla większego prowokowania tej Wojny.

Wołodymyr Zełenski jest marionetkowym prezydentem Ukrainy. Prawdziwymi rządcami Ukrainy są inni ludzie, wśród których szczególnie ważną rolę odgrywał syn obecnego Prezydenta USA Hunter Biden. Sytuacja osobista Huntera Bidena może wiele wyjaśniać w kwestii amerykańskiego zaangażowania w konflikt zbrojny na Ukrainie. Hunter Biden jest obecnie objęty federalnym dochodzeniem w sprawie milionowych  przestępstw podatkowych w związku z działalnością, w której był zaangażowany zarówno w Chinach, jak i na Ukrainie.  Dochodzenie rozpoczęło się już w 2018 r., Ale stało się znane dopiero w 2020 r. Śledczy wzięli pod lupę okres, kiedy Hunter Biden był członkiem zarządu Burisma, w tym samym czasie, gdy jego ojciec był wiceprezesem prezydenta Baracka Obamy. Hunter Biden otrzymywał przez kilka lat wynagrodzenie w wysokości do 50 000 dolarów miesięcznie za swoją pracę jako członek zarządu firmy na Ukrainie.

Do tej pracy Huntera Bidena zaangażował Aleksander Kwaśniewski.

Na laptopie, który jest przedmiotem śledztwa, znajdowały się kopie SMS-ów i e-maili między Hunter Bidenem, Joe Bidenem i innymi członkami rodziny, a także mnóstwo kompromitujących zdjęć Huntera Bidena, na których jest on nagi, i w stanie po zażyciu dużych ilości narkotyków. W nowej książce Huntera Bidena, „Beautiful Things”, która ukazała się w tym tygodniu, Biden sam dużo pisze właśnie o swoich problemach z narkotykami. Czy rządzący Ukrainą narkomani i ich ludzie w Kijowie podpalą świat, aby ukryć kolejną aferę i aby do opinii publicznej nie dotarło; kto i jak rządzi dzisiaj światem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here