Polska i Białoruś są państwami frontowymi w Wojnie amerykańsko-chińskiej. W tej Wojnie Rosja jest po stronie Chin. Niemcy  wciąż się zastanawiają. Hiszpania, Francja i Włochy nie są zainteresowane udziałem w tej Wojnie.  Ukraina zostanie odpuszczona, częściowo oddana Turcji, która wróci nad Dniestr. Największy ciężar Wojny będzie musiała wziąć na siebie Polska. Tak jak w roku 1939.

 

Polacy są jedynym narodem Europy gotowym umierać za Anglosasów i dominację Ameryki w świecie.  Ukraińcy, mimo buńczucznych zapowiedzi oddadzą Zadnieprze tak jak oddali Krym, praktycznie bez jednego wystrzału. Oni potrafią walczyć tylko z bezbronnymi Polakami. Rosja, w ramach pomocy Łukaszence, zajmie Białoruś. Rosjanie przekroczą Bug. Wojna rozegra się o Przesmyk Suwalski, który Rosjanie atakiem  20 tysięcy czołgów przejdą swobodnie przez Polskę od Gdańska po Lublin. Przewidywane jest tak zwane deeskalacyjne użycie broni jądrowej. Najprawdopodobniej w rejonie Śląska. Amerykanie nie odpowiedzą atakiem jądrowym na Moskwę. Nastąpi opamiętanie. Wojna czasowo zakończy się kompromisem. Rosja i wahające się wciąż Niemcy zgodzą się wystąpić zbrojnie po stronie Ameryki przeciwko Chinom. W zamian przywrócona zostanie granica niemiecko-rosyjska z roku 1914 jako granica Pokoju w Europie.

 

Rosjanie zgodzą się jednak na amerykańskie żądanie przywrócenie Żydom wszelkiej własności utraconej w okresie faszystowskich rządów w Polsce i wypłacenie Żydom odszkodowań za holokaust, za lata poniżenia i antysemityzmu w Polsce, zgodnie z deklaracją Wladimira Putina z Jad Waszem z 23. stycznia 2020 roku. Wszelkie objawy faszyzmu wśród Polaków będą tępione z całą surowością. Reaktywowany Kraj Nadwiślański wejdzie w skład Federacji Rosyjsko-Słowiańskiej. Język hebrajski i jidisz uzyskają status języka państwowego na równi z językiem rosyjskim.

Na dawnych niemieckich Ziemiach Wschodnich utworzone zostaną nowe landy; Pommern, Schlesien, Posen i OstPreusen już z Köningsberg,  które wejdą w skład zreformowanej Unii Europejskiej, w której wszystkie państwo narodowe zostaną zlikwidowane i podzielone na landy.

 

Pokój w Europie nie będzie oznaczał końca lll Wojny światowej, która będzie dalej trwać w Azji. Odpowiedzią na przejścia Niemiec i Rosji na stronę amerykańską będzie przejście Japonii na stronę chińską i ich wspólny atak na Rosję.

Nie będziemy ciągnąć tej historii, bo być Panowie Prezydenci Putin i Biden załatwią wkrótce wszystko bardziej delikatnie i Wojna na Bugu nie będzie konieczna. Nie znaczy to, że Wojny nie będzie.

 

Nie znaczy to też, że wynik dla Polski będzie bardzo inny…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here