Jarosław Gowin o sytuacji w Zjednoczonej Prawicy:  “Porozumienie uważa za niedopuszczalne to, co dzieje się w mediach publicznych oraz próbę obalenia legalnych władz partii, co nie działo się bez wsparcia zewnętrznego” – przekazał na antenie Polsat News wicepremier.

Gowin był dopytywany o to, kto stał za tym całym “puczem”. Polityk przekazał, że osoby, które obarcza odpowiedzialnością za to, wiedzą o tym. Wicepremier rozmawiał z nimi w cztery oczy.

– Obóz Zjednoczonej Prawicy wszedł na niebezpieczną ścieżkę, którą niektórzy komentatorzy nazywają drogą ku “awuesizacji”, takiego wewnętrznego rozpadu – dodał Gowin i zaznaczył, że “z tej ścieżki można zawrócić”. To według jego opinii wymaga szczerych rozmów w cztery oczy z liderami Zjednoczonej Prawicy.

Jarosław Gowin nie chciał zdradzić szczegółów rozmów z Jarosławem Kaczyńskim. Zaznaczył jednak, że liderzy muszą sobie jeszcze wiele wyjaśnić. W te rozmowy powinna być zaangażowana także Solidarna Polska.

Napięcia w Zjednoczonej Prawicy. Jarosław Kaczyński potwierdza

– Niewątpliwie jesteśmy w czasie pewnych przekształceń. Nie będę się bawił we wróżbitę, zatem teraz nie podejmę się dokładnego prognozowania przyszłości. Ale też nie będę ukrywał prawdziwej sytuacji – mamy napięcia w koalicji – powiedział dla “Gazety Polskiej” Jarosław Kaczyński.

W ostatnich tygodniach w mediach coraz częściej słyszy się o rozpadzie Zjednoczonej Prawicy i przedterminowych wyborach.

Dlaczego w ogóle PiS weszło w sojusz z Ziobrą i Gowinem? Czy przedterminowe wybory to jedyny sposób na utrzymanie władzy dłużej niż 3 lata i czy faktycznie Jarosław Kaczyński liczy na to, że bez koalicjantów zdoła je wygrać? Premier Mateusz Morawiecki zdobywa coraz większą władzę – czy jest tak dlatego, że jest jednym z ludzi Joego Bidena? ►NOWOŚĆ “Operacja Okrągły Stół” – Leszek Szymowski ► https://bit.ly/3vb77cW ►”Wielki reset. Jaką przyszłość planuje nam globalna władza” ► https://bit.ly/3cx2Wzu ►”Świętości, upadki i nawrócenia. Historia chrześcijaństwa. Tom 1. Od narodzin Jezusa do upadku Konstantynopola” – Wojciech Roszkowski ► https://bit.ly/39WceEI ►”Swąd Szatana w Kościele. Rewolucja ’68” – Yves Chiron ► https://bit.ly/3wEvxMz ►”Zapiski Julki rewolucjonistki” – Julia Lempart-Suchanow ► https://bit.ly/31YFDJV ►Facebook – Stanisław Krajski —https://www.facebook.com/StanislawKra… UWAGA! Serwis PayPal zablokował nasze konto twierdząc, że posługujemy się mową nienawiści! To kolejna próba zamknięcia nam ust, kolejny atak na wolność słowa w naszej ojczyźnie. Celem tych działań jest zmiana mentalności Polaków. My się nie poddamy w pracy na rzecz wolnej, dumnej Polski.
Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Krajskiego, prosimy o wpłaty na konto: 43 2530 0008 2016 1041 1607 0006
#Krajski #StanisławKrajski ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria polska 2021” kupisz tutaj — https://capitalbook.com.pl/pl/p/PRZED… ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria polska 2020” kupisz tutaj — https://capitalbook.com.pl/pl/p/Mason… ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria polska 2018. Wojna demonów” kupisz tutaj — https://tiny.pl/tmffs ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria, islam, uchodźcy – czy czeka nas wielka apokalipsa?” kupisz tutaj — https://tiny.pl/tmffv ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria polska 2017. U progu katastrofy” kupisz tutaj — https://tiny.pl/tmf5h ►Książkę Stanisława Krajskiego “Masoneria polska 2017. W centrum wydarzeń” kupisz tutaj — https://tiny.pl/tmf57 ►Książkę Stanisława Krajskiego “Przyszły ustrój Polski” kupisz tutaj — https://tiny.pl/tmf5w ►najnowszą książkę Leszka Żebrowskiego “O najnowszej historii Polski 1939-1989. Szkice i artykuły” kupisz tutaj — https://tiny.pl/th2z4 ►subskrybuj kanał Stanisława Krajskiego — https://tiny.pl/tmf5n ►Księgarnia internetowa wydawnictwa Capital — https://capitalbook.com.pl ►Facebook wydawnictwa i księgarni Capital — https://www.facebook.com/capitalbook/ ►Twitter wydawnictwa i księgarni Capital — https://twitter.com/Capitalbook_pl ►Wydawnictwo Capital na Minds — https://www.minds.com/Capitalbook/ Polecamy kanały: @Ckultura @LLeszek Żebrowski – WyklęciTV @Stanisław Michalkiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here