Stanisław Michalkiewicz w komentarzu tygodnia wypowiada się na temat epidemii koronawirusa (spodziewanej czwartej fali spowodowanej indyjską mutacją wirusa), działań rządu w tym obszarze i niepokojach społecznych związanych ze skutkami zdemolowania całych segmentów gospodarki.

Mówi ponadto o emisji w TVP filmów o katastrofie smoleńskiej (wspomina Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska, Ewę Stankiewicz, Ewę Kopacz, Cezarego Gmyza, Rafała Trzaskowskiego, Magdalenę Środę), zawirowaniach między Ukrainą i Rosją, a także przetasowaniach na polskiej scenie politycznej (wspomina Solidarną Polskę, Ruch Szymona Hołowni).

►Szanowni Państwo, do końca kwietnia wszystkie książki Stanisława Michalkiewicza, Stanisława Krajskiego, Krzysztofa Balińskiego i Leszka Żebrowskiego można zakupić z autografem lub dedykacją w cenie książki bez autografu! 👉 Aby otrzymać dedykację, należy jedynie opisać jej treść w uwagach do zamówienia. 💥 Serdecznie polecamy! Książki kupisz tutaj – https://capitalbook.com.pl/ Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Michalkiewicza, prosimy o wpłaty za konto: 70 2530 0008 2016 1041 1607 0005 ►Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału, prosimy o dołączenie do wspierających kanał Pana Stanisława na YouTube—https://www.youtube.com/StanisławMich…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here