Roman Kluska: klasa średnia, polscy przedsiębiorcy są systemowo eliminowani.

Nie warto czekać aż na polskiej scenie politycznej pojawi się idealna partia – przekonuje w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim” Roman Kluska, twórca sądeckiego Optimusa. Świadomi wyborcy bez względu na to jaka partia obecnie jest u władzy, mogą wymusić na rządzących rozwiązania prawne, które sprzyjają rozwojowi przedsiębiorczości, a co za tym idzie – dobrobytowi Polaków. Tak jak niegdyś wymusili „ustawę Wilczka”, która zapoczątkowała złote lata dla polskiej przedsiębiorczości.

Jak to zrobić?

Najpierw trzeba zrozumieć czemu politycy działają przede wszystkim w swoim własnym interesie i dać im do zrozumienia, że mogą władzę stracić. Wtedy jest szansa na rzeczywiste dobre zmiany…

_______________________________________________________________________

Roman Kluska, przedsiębiorca, rolnik i legenda w walce z polskim systemem skarbowym jest gościem w programie “Polska na serio”. Dziś w programie o tym, czy rolnictwo rzeczywiście jest najmniej uregulowanym prawnie sektorem gospodarki. Zielony Ład i piątka dla zwierząt z perspektywy przedsiębiorcy rolnego – jak takie projekty wpływają na rentowność rolnictwa? W programie także o tym, czy klasa średnia w Polsce ma zostać zlikwidowana oraz dlaczego rząd dąży do opanowania rynku pracy przez wielkie korporacje? Program prowadzi red. Ewa Zajączkowska-Hernik.
👉👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UC7iT…
👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/SwiatRolnika…
👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: https://swiatrolnika.info/​

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here