Zapraszamy na relację ze spotkania Śląskiego Klubu Przedsiębiorczości, które odbyło się przed ostatnim lockdown’em. Olga rozmawia z gośćmi i członkami Klubu o tym: dlaczego przychodzą na spotkania Klubu, jak przebiega współpraca partnerów z Klubem, jaką wartość daje Klub, jakie korzyści osiągają przychodząc na spotkania i ze współpracy z członkami Klubu.

Już niedługo nasze spotkania stacjonarne zaczną odbywać się bez ograniczeń i serdecznie zapraszamy do obserwowania naszego fanpage, gdzie poinformujemy o tym fakcie. Jeśli Ty również chcesz do nas dołączyć i poszerzać swoją wiedzę, kontakty biznesowe oraz zdobywać nowe kompetencje, to serdecznie zapraszamy! Z kim przystajesz, takim się stajesz!

Klub Przedsiębiorczości skupia wokół siebie ludzi biznesu, z wizją rozwoju, zarówno siebie samych, jak i swoich firm. Być może słyszałeś/aś o tym, że jesteś średnią 5 najbliższych Ci osób, którymi się otaczasz…? W Klubie Przedsiębiorczości bardzo dobrze o tym wiemy! Tutaj nawiązujemy nowe znajomości z przedsiębiorcami oraz poznajemy i otaczamy się innymi ludźmi sukcesu. W Klubie tworzą się przyjaźnie, robimy wspólne interesy oraz razem dbamy o rozwój każdego z nas. Wspieramy również swoje biznesy “wewnątrz” Klubu, podpowiadając sobie “co robić” oraz kupując w pierwszej kolejności produkty i usługi od naszych klubowiczów. Czyli tak, jak to zwykło bywać w biznesie… Lepiej robić biznes z kimś zaufanym, prawda? 🙂

________________________________________________________________________

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI LUDZI BIZNESU! Klub Przedsiębiorczości jest miejscem, zrzeszającym przedsiębiorców i Praktyków Biznesu. Możesz tu znaleźć przyjaźnie i kontakty biznesowe, które w tempie ekspresowym przyspieszą rozwój Twojej firmy. Dowiesz się tu również, jak wyglądają u innych osób takie aspekty, jak zarządzanie biznesem, edukacja biznesowa czy po prostu błędy w firmach. Nasz klub biznesowy zdecydowanie wyróżnia atmosfera – tutaj nie znajdziesz ludzi niemiłych czy też patrzących na Ciebie i Twoją działalność „z góry”. Wręcz przeciwnie! Otrzymasz tutaj pomoc w działalności gospodarczej, motywację i wskazówki do prowadzenia własnej firmy, a nawet pomoc przy tym, jak zbudować Twoją markę oraz wiedzę o tym, jak powinny wyglądać wystąpienia publiczne.

Jak nas odnaleźć i dołączyć do społeczności Klubu Przedsiębiorczości? Wystarczy że klikniesz w jeden z najbardziej interesujących Cię linków poniżej, lub napiszesz do nas bezpośrednio na: biuro@klubprzedsiebiorczosci.pl

https://klubprzedsiebiorczosci.pl/czl…

➕ TUTAJ możesz nas zapytać o wszystko: https://klubprzedsiebiorczosci.pl/#ko…

💥 Dowiedz się więcej o Klubie Przedsiębiorczości: https://klubprzedsiebiorczosci.pl/

➕ Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/klubprzedsie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here