Już 1 czerwca Dzień Dziecka, czyli święto, na które czeka każdy maluch. Wejdź na stronę wydawnictwa biznesowego Expertia – https://expertia.com.pl/ – i kup wartościowy prezent dla swojego dziecka.

📚🧒👧 Na stronie https://expertia.com.pl znajdziesz kilka książek, a każda z nich to zupełnie inna historia z zupełnie innymi bohaterami: Mamy małą Feliciię, która wyrusza w świat ratować swojego młodszego brata, a przy okazji poznaje, co to jest Kwadrant Przepływu Pieniędzy. 👉 https://expertia.com.pl/wielka-wypraw… Jest książka i pluszowa maskotka Miś Expertuś, który uczy się oszczędzania i Kot Biznesik, który założył swój pierwszy biznes.

A to tylko kilku z bohaterów naszych książek dla dzieci. 👉 https://expertia.com.pl/mis-expertus-… Nie zapomnieliśmy także o starszych dzieciach, bo w poprzednim tygodniu miała premierę książka dla młodzieży – “Szkoła Latania”. Jest to książka o przedsiębiorczości i o samodzielnym myśleniu w obecnych czasach, która jest ciekawa również dla starszych czytelników. Jej autorem jest Martin Lechowicz – bardzo znany w internecie wolnościowy publicysta, twórca słynnych piosenek i wielu internetowych serwisów edukacyjno-rozrywkowych, w tym wolnościowego radia KonteStacja. 👉 https://expertia.com.pl/szkola-latania/

Wejdź na https://expertia.com.pl/ i kup wartościowy prezent dla swojego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here