Trzeba będzie zapłacić za głupotę rządzących. Biden oddaje Polskę Niemcom i Rosji. Czeka nas nie tylko granica z Rosją długa na 600 km, ale i rosyjskie czołgi na tej granicy.

Co się stanie z Jarosławem Kaczyńskim?
Czy koalicja przetrwa do września?
Po co Biden spotyka się z mordercą Putinem?
Gdybym był Kaczyńskim to zacząłbym się bać. Bać jednak musi się Polska, którą Nikodem Dyzma naszych czasów, Kaczyński oddał w niewolę oligarchom globalizacji.
________________________________________________________________________
Świat Rolnika
Nord Stream 2 – geopolityczne położenie Polski zaczyna się wyraźnie pogarszać. Administracja Prezydenta USA Joe Bidena w ostatnich dniach wyłączyła z pakietu sankcji jednego z operatorów budującego Nord Stream 2. Decyzja oznacza zmianę kierunku amerykańskiej dyplomacji na ten kontrowersyjny od lat projekt. Co oznacza to dla Polski? Jak na te wieści zareagowała polska scena polityczna? Na Podwójny Kontekst zapraszają redaktor Łukasz Warzecha oraz profesor Antoni Dudek. 👉👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UC7iT…… 👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/SwiatRolnika… 👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: https://twitter.com/Swiat_Rolnika​​​​… 👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: https://swiatrolnika.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here