Gościem tego odcinka jest Kacper Bisanz. Przedsiębiorca i trener biznesu. Prowadził firmy z branży IT, reklamowej, szkoleniowej i handlowej. Jego pasją są biznes i podróże. Znany z niezwykle kreatywnego podejścia do biznesu i życia.

Zdobywca tytułu najlepszego mówcy w Polsce na mistrzostwach ToastMasters. Współzałożyciel i współtwórca programu „Expert w Bentleyu” na YouTubie i wydawnictwa biznesowego Expertia, autor licznych kursów na temat przedsiębiorczości i efektywności. Rozmawiamy o kreatywności w biznesie i życiu, o tym jak wykorzystuje sprytne patenty w biznesie, jak radzi sobie z hejtem w social mediach i jak nie konkurować ceną w e-commerce.

Klub Przedsiębiorczości skupia wokół siebie ludzi biznesu, z wizją rozwoju, zarówno siebie samych, jak i swoich firm. Być może słyszałeś/aś o tym, że jesteś średnią 5 najbliższych Ci osób, którymi się otaczasz…? W Klubie bardzo dobrze o tym wiemy! Tutaj nawiązujemy nowe znajomości z przedsiębiorcami oraz poznajemy i otaczamy się innymi ludźmi sukcesu. W Klubie tworzą się przyjaźnie, robimy wspólne interesy oraz razem dbamy o rozwój każdego z nas.

Wspieramy również swoje biznesy “wewnątrz” Klubu, podpowiadając sobie “co robić” oraz kupując w pierwszej kolejności produkty i usługi od naszych klubowiczów. Czyli tak, jak to zwykło bywać w biznesie… Lepiej robić biznes z kimś zaufanym, prawda? 🙂 Serdecznie zapraszamy Cię do naszego Klubu – dołącz do jednego z największych klubów biznesowych w Polsce:

https://klubprzedsiebiorczosci.pl/czl…

Masz pytania? Nie możemy się ich doczekać 🙂

➕ TUTAJ możesz nas zapytać o wszystko: https://klubprzedsiebiorczosci.pl/#ko…

💥 Dowiedz się więcej o Klubie Przedsiębiorczości: https://klubprzedsiebiorczosci.pl/

➕ Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/klubprzedsie…

W tym odcinku: 0:00 – Intro 0:36 – Skąd u ciebie model życia typu „smart”? 3:15 – Co jest dla ciebie największą porażką, a co największym sukcesem? 6:50 – Co sprawia, że jesteś taki odważny i kreatywny w tym co robisz? 13:14 – Czemu przestałeś działać w multi level marketingu? 17:21 – Jakie kompetencje obecnie w pandemii są istotne i na wagę złota? 23:24 – Kiedy jest ten moment, aby ruszyć z kolejnym projektem biznesowym lub kolejnym produktem? 26:21 – Co jest twoim kryterium w doborze wspólników? Na co zwrócić uwagę? 29:33 – Jak to jest z tworzeniem twojej marki osobistej? Dlaczego mało pokazujesz się w social mediach? 37:35 – Jak radzić sobie z hejtem, kiedy ktoś zaczyna kreować markę osobista? 45:52 – Jakie branże w biznesie mają przyszłość? 48:46 – Jak twoim zdaniem odnieść sukces w e-commerce, jeśli nie niższą ceną? 56:47 – Jak zaprogramować się na bogactwo i czym ono jest dla ciebie? 1:02:20 – Skąd wzięło się u ciebie powiedzenie “hakuna matata”? 1:04:40 – PODOBAŁO SIĘ? NAPISZ KOMENTARZ 🙂

🔴 Kliknij i SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/KlubPrzedsi… aby otrzymywać info przeznaczone tylko dla subskrybentów.

📚 Kupuj KSIĄŻKI BIZNESOWE w najlepszych cenach: https://ksiegarnia.klubprzedsiebiorcz…

💥 Zapisz się na najbliższy BEZPŁATNY webinar: https://klubprzedsiebiorczosci.pl/web… 🎯 DOŁĄCZ do zamkniętej grupy społeczności KP: https://bit.ly/SpolecznoscKP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here