Poznaj rodzinę specjalistycznych preparatów wspomagających zdrowie, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia biotechnologii.

Wszystkie z nich oparte są na pozyskiwanym w wyjątkowy sposób ekstrakcie propolisowym wykazującym co najmniej 100 razy wyższą aktywność biologiczną w stosunku do stosowanego w produktach konkurencyjnych. Ponadto zawierają w swoim składzie mnóstwo innych składników, którymi obdarzyła nas natura, a których działanie niezaprzeczalnie wpływa zbawiennie na zdrowie, kondycję, dobre samopoczucie i prawidłowe działanie organizmu. Niektóre z preparatów wzbogacone są dodatkowo jonami srebra.

Kluczem do uzyskania ponadprzeciętnej jakości produktu o unikalnych właściwościach biologicznych jest:

– Czysty biochemicznie i chemicznie propolis. Pochodzi on wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych regionów.
– Unikalna, niskotemperaturowa metoda oczyszczania i obróbki. Jako jedyni w Polsce stosujemy tę pracochłonną i czasochłonną metodę dającą najlepsze efekty ekstrakcji propolisu.
– Restrykcyjne przestrzeganie reżimu technologicznego. Na każdym etapie produkcji jakość jest dla nas najważniejsza. To ona wpływa bezpośrednio na Wasze zdrowie i samopoczucie.

POKAŻ MNIEJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here