Od października w PolskSenter w Oslo dostępne są produkty wspomagające zdrowie: Apiangin oraz Tymianek. Obydwa produkty zostały stworzone według autorskiej oryginalnej receptury. Obydwa są również bardzo skuteczne.

Apiangin

Przedstawiamy  rodzinę specjalistycznych preparatów wspomagających zdrowie, wykorzystujących najnowsze osiągnięcia biotechnologii. Wszystkie z nich oparte są na pozyskiwanym w wyjątkowy sposób ekstrakcie propolisowym wykazującym co najmniej 100 razy wyższą aktywność biologiczną w stosunku do stosowanego w produktach konkurencyjnych.

Ponadto zawierają w swoim składzie mnóstwo innych składników, którymi obdarzyła nas natura, a których działanie niezaprzeczalnie wpływa zbawiennie na zdrowie, kondycję, dobre samopoczucie i prawidłowe działanie organizmu. Niektóre z preparatów wzbogacone są dodatkowo jonami srebra.

Kluczem do uzyskania ponadprzeciętnej jakości produktu o unikalnych właściwościach biologicznych jest:

  1. czysty biochemicznie i chemicznie propolis. Pochodzi on wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych, ekologicznych regionów.
  2. Unikalna, niskotemperaturowa metoda oczyszczania i obróbki. Jako jedyni w Polsce stosujemy tę pracochłonną i czasochłonną metodę dającą najlepsze efekty ekstrakcji propolisu.
  3. Restrykcyjne przestrzeganie reżimu technologicznego/

Na każdym etapie produkcji jakość jest dla nas najważniejsza. To ona wpływa bezpośrednio na Wasze zdrowie i samopoczucie.

Tymianek

Efekty stosowania olejku eterycznego z tymianku są obiecujące.  Bogusław. Domański – właściciel firmy Krautex – podkreśla, że olejek taki cechuje się wysoką skutecznością tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest w 100 procentach pozyskany z roślin. „Na naszym rynku jest kilka firm dystrybuujących tzw. olejki tymiankowe, ale z kilkumiesięcznej analizy przeprowadzonej w naszym laboratorium wynika, że w najprawdopodobniej nie są to stuprocentowe olejki eteryczne”.

Jednym z pierwszych czynników, który powinien u konsumenta wzbudzić wzmożoną czujność jest zbyt niska cena. Z prostej arytmetyki wynika, że nie jest możliwe, aby czysty olejek eteryczny był sprzedawany za kilka czy kilkanaście złotych za 10 ml. Krautex podjął wyzwanie i wyprodukował olejek tymiankowy jedynie na bazie naturalnych składników roślinnych.

Można go wykorzystać do inhalacji, kąpieli czy po odpowiednim rozcieńczeniu stosować bezpośrednio na skórę. Według Domańskiego stosowanie czystych olejków eterycznych to bardzo ciekawy trop w walce z chorobami. – Dziwię się, że poświęca się temu tak niewiele uwagi, przecież właściwości lecznicze olejku tymiankowego są znane od setek lat, a skutków ubocznych podczas stosowania jest stosunkowo mało i są dobrze opisane.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here