Ill Wojna Światowa w formie gorącej wisi dosłownie w powietrzu. Chińskie samoloty nad Tajwanem zapowiadają Anschluss Wyspy. Analogia z Austrią nasuwa się sama. Ill Wojna Światowa zaczęła się już dawno. Będzie ona inna niż I Wojna i niż ll Wojna, ale będzie też podobna.

 

Jedno jest pewne – tę Wojnę, podobnie jak poprzednie, na pewno wygrają sojusznicy Rosji. Pewne jest też to, że Polacy w tej Wojnie będą znowu mięsem armatnim i poniosą proporcjonalnie największe ofiary, podobnie jak w obu poprzednich. Pytanie tylko, czy wyjdziemy z tej Wojny jako zwycięzcy, jak Roman Dmowski w Wersalu, czy jako przegrani, oddani przez sojuszników jako wojenny łup w nowym Pakcie Ribbentropp-Mołotow.

 

Po ll Wojnie Amerykanie oddali nas Stalinowi. 

 

Czy teraz oddadzą nas znowu, oddadzą nas Niemcom i Rosji, do podziału, aby pozyskać te kraje przeciwko Chinom? Finał budowy gazociągu Nord Stream ll i ulokowanie przez Amerykanów siedziby Trójmorza w Berlinie nie pozostawia wątpliwości jak jest i będzie…

 

A może należałoby dogadać się z samym Vladimir Putinem? Zaczęli to robić chazarscy liderzy Ukrainy.  Dlaczego Warszawa rozmowa rozmawia z Moskwą tylko za pośrednictwem Waszyngtonu, Berlina i Telawiwu? Wasal nie ma prawa do samodzielnej polityki?

 

W Polsce nie mamy polityków nawet na poziomie ukraińskim. Warszawa potrafi tylko „robić łaskę”. Granice perwersyjnej służalczości wobec obcych ambasad przekroczyły już wszelkie granice. USA i Izrael na wszelki wypadek nie przysyłają do Warszawy swoich ambasadorów. Do kraju, który wkrótce może przestać już istnieć nie przysyła się ambasadorów. Jest ambasador Niemiec.  Więcej gubernatorów nie potrzeba.

 

POPiS w dzieleniu Polaków i demontażu Państwa TRWA.  Marionetki okupantów zorganizują nam kolejny cyrk, prymitywny teatrzyk dla naiwnych. Silni, zwarci, gotowi… Tak jak w roku 1939? Została nadzieja na Cud?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here