Politycznego Procesu Kulasa ciąg dalszy

0
43

Adwokat Jerzy Kwaśniewski wytoczył mi w roku 2019 Proces cywilny w Polsce w imieniu Arthura Joergena Kubika, samozwańczego lidera Polonii norweskiej, działacza skrajnie judaizującej sekty pentakostalnej, słynnego obrońcy szlachetnego Konsula. Powodem ataku na mnie było moje pisanie na Facebooku, które nie spodobało się jakoś Panom Kubikowi i Kwaśniewskiemu.

Kubik napisał mi na Facebooku, że stąpam po cienkim gruncie, a moja żona (nie wiem czym mu zawiniła) jest zakłamana i że są na nią papiery w IPN. Kubik robił za trolla na mojej stronie FB, bo nie podobała mu się moja rola lidera Polonii, w którą sam chciał wejść. Proces zrobiono mi jednak wówczas, gdy z całą mocą przeciwstawiłem się wywołaniu Wojny dyplomatycznej między Polską i Norwegią. W międzyczasie do mojego biura przyszedł młody Polak, Maksym Kuryś, który udzielił wywiadu dla Internetowej Telewizji Polonijnej itvp.tv. Wywiad przeprowadzała  Edith von Stylo.

Dwa miesiące po udzieleniu wywiadu, w którym Maksym Kuryś opowiedział o Arthurze Joergenie Kubiku i o tym jak ten zniszczył mu życie, Maksyma znaleziono martwego. Zginął od ran zadanych nożem, których było według informacji osób, które widziały ciało i zdjęcia może sto. Jego telefon i komputer oczyszczone były z wszelkich danych. Na drzwiach krwią Maksyma napisane było słowo, którego Maksym nie znał; ILUMINATI

Nie wiem tak naprawdę kim jest Arthur Joergen Kubik i dlaczego tak mocno są razem z adw. Jerzym Kwaśniewskim są zdesperowani w procesowym nękaniu mnie. Kubik tłumaczył mi na FB, że napisane przez niego słowa o moim stąpaniu po cienkiej ziemi nie oznaczają groźby pozbawienia mnie życia, ale że chodziło o wytoczenie wobec mnie Procesu. Może tak może nie. Od dawna byłem informowany, że w MSZ przygotowywany jest przeciwko mnie Proces. Nie wiem, kim jest Arthur Joergen Kubik, że zyskał on aż taki wpływ na Ambasadę RP w Oslo i MSZ.

Nie wiem, dlaczego był on w stanie mianować za pośrednikiem Ambasady nowych liderów Polonii, którzy mimo, że byli jak np. Andrzej Kabat półanalfabetami, kreowali listami do Jarosława Kaczyńskiego politykę Polski wobec Norwegii, na ich listy do Kaczyńskiego odpowiadać musiał MSZ.

Adwokat Jerzy Kwaśniewski jest dziś jednym z 28 najbardziej wpływowych ludzi w Europie. Co jest źródłem jego pozycji?  Czy współpraca z pentakostalną sektą kontrowersyjnego, norweskiego pastora Torpa? Co taki katolik jak Jerzy Kwaśniewski robi w pentakostalnej sekcie dla której bogiem jest Izrael?

Przyznam, że boję się. Nie nie boję się jednak o siebie.  Byłem na Placu Zwycięstwa 17. grudnia 1981 roku obok ks. Jerzego Popiełuszki, modlącego się, drżącego i widziałem jak wygląda Trwoga Męczennika gotowego pójść na śmierć.  Jeśli taka będzie Boża Wola, to jestem gotów…  Wiem dobrze, że mam do czynienia z mordercami w tle… Boję się jednak nie o siebie.  Boję się o Polskę, bo jeśli tacy ludzie jak Arthur Joergen Kubik wydają polecenia Jarosławowi Kaczyńskiemu, to należy się jednak bać. Boję się o Panią Sędzię Grażynę Szymańską-Pasek, tak brutalnie atakowaną przez Kubika i Kwaśniewskiego, jakby była hitlerowskim zbrodniarzem. Boję się o Panią Sędzię, która mimo mojego niestawiania się w Sądzie, mojego braku wyznaczenia obrońcy procesowego, jednak pozew Kwaśniewskiego i Kubika oddaliła…

Kubik z Kwaśniewskim odwołali się, ale wobec Pani Sędzi Sędzi Grażyny Szymańskiej-Pasek wytoczyli najcięższe działa oskarżając ją o dyskryminację ze względu na wyznanie i orientację seksualną. Ona nagle stała się większym winowajcą niż ja. O orientacji seksualnej Arthura Joergena Kubika nic nie wiem i nie chcę wiedzieć. Natomiast jego rola jako członka skrajnie judaizującej sekty pentakostalnej jest w całej sprawie zasadnicza, podobnie jak fakt, że ja jestem katolikiem. Gdybym ja nie był katolikiem a Kubik nie był skrajnym zielonoświątkowcem, to tego Procesu by nie było.

A jaką rolę w tym wszystkim odgrywa adw. Jerzy Kwaśniewski, Jarosław Kaczyński i warszawski MSZ? Poznajcie Prawdę a Prawda Was wyzwoli! Dla mnie Prawda ma wartość większą niż życie…

https://itvp.tv/2020/01/07/proces-kulasa/

https://itvp.tv/…/pentakostalna-sekta-przeciwko…/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here