Zapraszamy na Briefing prasowy podsumowujący spotkanie Przewodniczących Konferencji Episkopatów Polski i Niemiec, który odbędzie się 30 listopada 2021 roku (wtorek) o godz. 12:00 w Kurii Metropolitalnej Archidiecezji Poznańskiej – Aula Abp. A. Baraniaka (wejście od parkingu)  61-109 Poznań, ul. Ostrów Tumski 2

W spotkaniu wezmą udział:

abp Stanisław Gądecki – Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
Metropolita Poznański

bp Georg Bätzing – Przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec

ks. Leszek Gęsiak SJ – Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski

Matthias Kopp – Rzecznik prasowy Konferencji Episkopatu Niemiec

Dziennikarzy chętnych do wzięcia udziału w briefingu prosimy o przesłanie maila z prośbą o akredytację na adres: biuroprasowe@episkopat.pl do wtorku, 30 listopada, do godz. 9:00. Można ubiegać się również o akredytację pozwalającą na dostęp do streamingu (przy korzystaniu z transmisji nie będzie możliwości zadawania pytań). Wejście na konferencję i dostęp do streamingu będą możliwe wyłącznie na podstawie wcześniejszej akredytacji.

UWAGA REDAKCJE: ze względu na trwającą pandemię podczas całego wydarzenia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego. Wejście osób uprawnionych na briefing będzie możliwe po uprzednim poddaniu się mierzeniu temperatury i wypełnieniu deklaracji o stanie zdrowia.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Konferencji Episkopatu Polski: tel. 604 904 487.

BP KEP

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here