Świat czeka na lll Wojnę Światową, ale świat nie weźmie w tej Wojnie udziału. Wojna będzie się toczyć na Ukrainie i w Polsce. Walczyć będą Polacy i Rosjanie. Będzie to Wojna do ostatniego Polaka.

Ukraińcy uzbrojeni po zęby za pieniądze polskiego podatnika oddadzą Kijów tak jak Krym, bez jednego wystrzału. Oni potrafią walczyć tylko z bezbronną polską ludnością cywilną. Władający Ukrainą chazarscy oligarchowie przejdą na stronę Vladimir Putina lub bezpiecznie wyjadą czasowo do Izraela.

Czy do Izraela wyjedzie też Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki, którzy uwikłali nas w ten konflikt?

Czy będzie użyta broń jądrowa? To oczywiste! Po to NATO przenosi broń jądrową z Niemiec do Polski, a Putin z Rosji na Białoruś, aby było to tzw. użycie deeskalacyjne, po którym skończy się problem z migrantami na polsko-białoruskiej granicy. Wszystkie swoje Wojny NATO zwyczajowo planuje na Boże Narodzenie. To taka forma psychologicznej tresury chrześcijan. Nie wystarcza zastąpić Święto Bożego Narodzenia świętami grudniowymi czy zrównoważyć chanuką. Trzeba je zohydzić światu do końca.

Żyjemy w czasach Próby, w czasach oczyszczenia.

W Fatimie Matka Boska przepowiedziała Dzieciom błędy Rosji i przepowiedziała jej Nawrócenie. Św. Faustyna Kowalska przepowiedziała Iskrę z Polski. Szatan zna te Proroctwa i dlatego zaplanował Wojnę Polski z Rosją, którą z całą konsekwencją prowokują warszawskie kundelki, służalczo i perwersyjnie służące siłom ciemności wilki w owczych skórach. Ich rolę przepowiedział Służebnica Boża Wanda Malczewska. Ostrzegał przed nimi bł. Stefan Wyszyński.

Św. Jan Paweł ll  jeszcze jako Karol Wojtyła przepowiedział obecne czasy w roku 1976

„Stoimy dziś w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżyła ludzkość. Nie przypuszczam, by szerokie kręgi społeczeństwa amerykańskiego ani najszersze kręgi wspólnot chrześcijańskich zdawały sobie z tego w pełni sprawę. Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem a anty-Kościołem, Ewangelią a jej zaprzeczeniem. Ta konfrontacja została wpisana w plany Boskiej Opatrzności. To czas próby, w który musi wejść cały Kościół, a polski w szczególności. Jest to próba nie tylko naszego narodu i Kościoła. Jest to w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację chrześcijańską ze wszystkimi jej konsekwencjami: ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów”.

Jan Paweł ll miał sam Wizje lll Wojny Światowej.

Przerażała go ona, ale mówił nam: „Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”
Nie lękajmy się Rosjan, gdy przyjdą. Przywitajmy ich z miłością. Nikogo, kto przywita ich z krzyżem w ręku, zabijać nie będą….
Bogdan Kulas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here