Jak podaje UK Defense Journal, w Danii wylądował samolot transportowy typu C-17 z brytyjskim sprzętem wojskowym, który zostanie przetransportowany dalej na Ukrainę. Oznacza to nową eskalację i tak już bardzo napiętej sytuacji między Rosją a NATO.

Brytyjski minister obrony potwierdził w poniedziałek, że rząd tego kraju podjął decyzję o wsparciu Ukrainy sprzętem wojskowym. Na Ukrainę pojedzie brytyjski sprzęt i żołnierze z Polski.  Spieszą się, więc sprzęt z UK a nie z USA. Przez Danię i Polskę, bo Niemcy blokują. Anglosasi dadzą trochę starego złomu. Nie tyle, dużo więcej zostawili w Afganistanie. Może zresztą Polska zapłaci i za to.  Kaczyński wie, że idą po niego, więc zapłaci każdy haracz, nie tylko te 300 mld USD za mienie bezspadkowe, utracone przez ofiary holokaustu w ll Wojnie Światowej. Anglosasi dadzą trochę amunicji i armat a mięso armatnie pójdzie z Polski. Wiadomo polskie mięso armatnie najtańsze. Polacy jeszcze dopłacą. Żaden inny naród na świecie takiej ochoty by ginąć za interesy nowojorskich bankierów nie przejawia.

Wiadomo, Ukraińcy Krym oddali bez jednego wystrzału, nie inaczej będzie teraz, co innego Polacy. Perwersja Warszawy nie zna granic.

POPiS najbardziej haniebnego służalstwa TRWA!

My to dla nowojorskich bankierów i dla koniunktury na Wall Street dosłownie wszystko! Polacy ponieśli największe ofiary w I Wojnie Światowej.  Polska była największą ofiarą II Wojny Światowej. Wszystko wskazuje na to, że i w III Wojnie Światowej główną ofiarą będą Polacy. Każdy Amerykanin wie, że «Only a Pole can be so stupid». Może III Wojna Światowa rozwiąże ostatecznie kwestię polską?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here