W sobotę 5. marca Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin spotkał się w Moskwie z Premierem Izraela Naftalim Bennettem. Główną osobą towarzysząca Bennetowi był izraelski minister budownictwa.

Wojna to tragedia zwykłych ludzi, ale to okazja do wielkich politycznych i gospodarczych przetasowań, do wielkich interesów.
W czasie Wojny można wypędzić miliony ludzi i przygotować miejsce na osiedlenie milionom innych ludzi. Wojna to okazja do niezwykłych zarobków. Najpierw się wszystko niszczy i wtedy zarabiają producenci broni. Potem trzeba wszystko odbudować. Oczywiście za odbudowę ktoś musi zapłacić. Zapłacą ci, co Wojnę przegrali, a przegrywają Wojnę jak zwykle Polacy, którzy wreszcie będą musieli zapłacić te 300 miliardów dolarów odszkodowań za ll Wojnę Światową i holokaust na podstawie amerykańskiej Ustawy S447. A jak Polacy nie zapłacą to Unia Europejska nałoży kolejne kary.

A jak i kary nie pomogą to Premier Bennett poprosi Prezydenta Putina, aby po denazyfikacji Ukrainy natychmiast przystąpił do oczyszczenia Polski z antysemityzmu. My Polacy jak wiadomo antysemityzm wypijamy z mlekiem matki, a nasz „patriotyczny” rząd ociąga się z płaceniem tych 300 miliardów dolarów, bo boi się opinii publicznej. Za odbudowę Ukrainy zapłacą ci, co mają interes, ci, których stać czyli Chiny i Unia Europejska. A tam gdzie jest interes, tam są ludzie rozumiejący interes, tacy jak premier Naftali Bennett i jego minister budownictwa. Tylko czy będzie to jeszcze Ukraina, czy może już Wielka Chazaria i Małorosja?

Było takie wystąpienie Prezydenta Białorusi na tle takiej dziwnej mapy Ukrainy, gdzie była ona podzielona na cztery części. Wielu to zauważyło, ale nikt nie skomentował.
Wiadomo, pewne tematy są zakazane.
Wojnę trzeba kiedyś zakończyć. Odbudowa wymaga pokoju.


Bogdan Kulas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here