Przygotujcie się!  na Przyjście Rosjan,  może na śmierć,  albo odsuńcie szaleńca Kaczyńskiego!  Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński wraz z premierem Czech Petrem Fialą oraz premierem Słowenii Janezem Janszą przybyli we wtorek 16. marca do Kijowa, aby wesprzeć prezydenta Zełeńskiego w podtrzymaniu ducha walczących Ukraińców.

Prezes PiS ogłosił tam swój pomysł, który zakłada interwencję NATO na Ukrainie.

– Sądzę, że jest potrzeba pokojowej misji NATO czy szerszego układu, która będzie działać na Ukrainie. Ta misja nie może być bezbronną misją – powiedział Kaczyński.

– Musi ona dążyć do pomocy humanitarnej i pokojowej na Ukrainie ale jednocześnie będzie też osłonięta przez odpowiednie siły zbrojne. Europa i cały demokratyczny świat tego bardzo potrzebuje – dodał.

Krótko mówiąc NATO powinno wejść do Wojny. NATO do Wojny nie wejdzie, ale wszystko wskazuje, że Jarosław Kaczyński z uwikłania Polski w Wojnę z Rosją nie zrezygnuje.

Po co Polsce Wojna z Rosją?

Na Ukrainie za kilka a może kilkanaście miliardów dolarów Amerykanie urządzili sobie komputerowe zabawę w Gry Wojenne z udziałem Ukraińców i Rosjan jako żywych pionków. Amerykanie mogli sprawdzić skuteczność satelitarnego namierzania objektów i jednostek wojskowych i skuteczność naprowadzania i niszczenia tych jednostek. Test wypadł bardzo dobrze. Systemy się sprawdziły; straty Rosjan były olbrzymie, Ukraińcy otrzymali nadzieję, czas Wojny przedłużył się a przez to i ilość ofiar. Można powiedzieć, że Zachód urządził sobie taką walkę gladiatorów. Na murawie stadionu giną ludzie. Leje się krew. Burzone są miasta. Publiczność na telewizyjnych trybunach jest pełna oburzenie, że ten duży tak strasznie brutalnie bije tego małego.  Ci też mali na trybunach, zakompleksieni jak tzw. elity lll RP, nawet wieszczą zwycięstwo małej Ukrainy. W tej Grze jednak zaplanowane jest zwycięstwo Rosji. Tłumaczyć tego nie warto.

Wojna na Ukrainie nie jest naszą Wojną! Dlaczego Rosja zrobiła tę Wojnę?

Pisze Machiavelli: „Rzymianie nie pozwalali dojrzewać niebezpieczeństwom poprzez uchylanie się od wojny”. Amerykanie zrobili sobie poligon. Sami za Zełeńskiego ginąć nie chcą! Dlaczego ginąć mają Polacy? Ukraińcy poniosą w tej Wojnie straszliwą cenę. Popatrzcie sobie na dzisiejszą Ukrainę, tak za pół roku będzie wyglądała Polska! Oceniając po skali rozpętanego propagandowego, wojennego amoku, zatrzymać tego już się nie da. To prawdziwy obłęd, rodzaj zbiorowego opętania. Mogę zrozumieć Jarosława Kaczyńskiego, który ma prawo być psychicznie chorym, oszalałym z nienawiści i pragnąć Smoleńska dla wszystkich, ale jak słucham i czytam Polaków, to stwierdzam, że jakieś pragnienie śmierci opanowało chyba prawie wszystkich Polaków?

Dlaczego Ukraińcy zdecydowali się podpalić Ukrainę dla strategicznych interesów Ameryki?

O tym wie może Putin, który w sobotę 5. marca spotkał się w Moskwie z Premierem Izraela Naftalim Bennettem i rozmawiał z nim o Ukrainie. My możemy się tylko domyślać. Po co Polsce Wojna z Rosją? Po co ma zginąć 5 milionów Polaków? Po co kolejne 5 milionów ma udać się na kolejną tułaczkę? Po co Warszawa i inne polskie miasta mają znowu być zamienione w pole gruzów?

Polskę uratować może tylko Cud!

Tylko odsunięcie natychmiast od władzy ludzi obłąkanych, może chorych, wysługujących się perwersyjnie obcym interesom może uratować Polskę! Skala głupoty Polaków poraża…  Uważajcie, co mówicie jak wylewacie swoją miłość dla duchowych potomków Bandery! Uważajcie, co mówicie, gdy wzywacie do remilitaryzacji Niemiec! Ukrainie i Polsce potrzebny jest Pokój a nie Wojna!

Ani Ukraina ani Polska nie ma szans wygrać Wojny z Rosją. Nikt ani Ukrainie, ani Polsce nie pomoże. Ukraina musi pogodzić się ze stratami, a Polska musi zrobić wszystko, aby Rosji do Wojny nie prowokować.

Bogdan Kulas

 

źródło:

LIVE NOWEJ KONFEDERACJI I Q&A: Radziejewski komentuje wojnę na Ukrainie oraz działania NATO i Unii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here