Domum Populi to rewolucyjny produkt, który  przełamuje standardowy sposób myślenia o konstrukcji i zastosowanych materiałach. Tworzy zupełnie nowy segment w branży budowlanej w skali globalnej. Jednostki (z ang. units) odnajdują się na czterech podstawowych segmentach rynku: homelessness, natural disasters,  refugees & commercial.

Jednostki Domum Populi znajdują zastosowanie w projektowaniu miejskich przestrzeni dla osób bezdomnych, dla ofiar klęsk żywiołowych, dla uchodźców, mogą też służyć jako eleganckie hotelowe przestrzenie na rynku usług komercyjnych.

Jednostki są zbudowane z lekkich, ale wytrzymałych materiałów i mogą być szybko rozmieszczane w każdym klimacie, od gorących pustyń o temperaturze przekraczającej 40 stopni Celsjusza do mroźnych zimnych obszarów nawet do 40 stopni poniżej zera.

Uniwersalne jednostki zbudowane przy użyciu innowacyjnej technologii są lekkie, trwałe, bezwonne, odporne na niszczycielskie warunki pogodowe, ogień, chemikalia, korozję, pleśń i bakterie, łatwe i niedrogie w utrzymaniu, niesamowicie dobrze izolowane (termiczne i akustyczne), przyjazne dla środowiska i mogą być rozmieszczone na całym świecie w każdej strefie elektrycznej od 110 V do 240 V. Na specjalne życzenie dostępna jest nawet wersja kuloodporna.

Domum Populi Unit w 2019 roku podbił Węgry i czeka na wyjazd do Szwecji i Norwegii. W chwili obecnej stoi w Lublinie na ulicy Osmolickiej na terenie Ośrodka Rehabilitacyjno Wypoczynkowego Fuga Mundi. Trwają rozmowy na temat budowy fabryki na terenie Europy środkowo wschodniej.

Na zdjęciu Domum Populi z Alabamy w Lublinie.

więcej na: https://domumpopuli.com/

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here