Sankcje przeciwko Polsce. Czy Polska jest rządzona przez idiotów i nikczemnych zdrajców? Niestety tak to wygląda i tak to wkrótce wszyscy Polacy poczują.

Głupota i zdrada nie są w Polsce czymś nowym. Zdrada interesu narodowego i wysługiwanie się światowym zarządcom globalizmu przekroczyła jednak wszelkie granice.

Cały świat patrzy na Polskę w zdumieniu.

To, co obecne władze, wysługujące się obcym interesom, robią z Polską i Polakami poraża. Najbardziej jednak przykra jest ta skala ogłupienia Polaków. Rząd PiS całkowicie podporządkował interesy Polski lewackim siłom Nowego Globalnego Ładu, Wielkiego Resetu, mesjańskim projektom chasydzko – chazarskiej sekty Chabad Lubawicz.

Na Ukrainie toczy się amerykańska Wojna przeciwko Rosji do ostatniego Ukraińca. Następną będzie Wojna z Rosją do ostatniego Polaka. Kaczyński pali się do wysłania Polaków na Wojnę.

Pretekstem ma być 10. kwietnia.

Generał Skrzypczak chce zaatakować (okupowany podobno) Kaliningrad.  Generał Polko chce, aby Polacy nuklearnie zaatakowali Moskwę i zgodnie z wcześniejszą deklaracją Lecha Wałęsy pomścili Kijów. Polska rezygnuje z rosyjskiego gazu i ropy. Będziemy kupować rosyjski gaz i paliwo z rosyjskiej ropy z Niemiec? Skutkiem politycznej głupoty jest śmierć milionów, cierpienie, zniszczenie, bieda, wypędzenie, poniewierka, rozpacz.

Jaką cenę zapłacą Polacy za oddanie Władzy w Kraju w ręce idiotów i agentów obcych interesów? Może jedyną zaletą sankcji gospodarczych przeciwko Polsce, wprowadzanych przez rząd PiS będzie ich edukacyjny charakter. Może przez biedę coś do Polaków dotrze? Bez wyrwania się z obecnego stanu perwersyjnej głupoty Polacy nie mają szans na przetrwanie.

Jak dowodzi historia Wojna nie nauczyła Polaków nic i dalej, w jakimś amoku chcą iść na rytualną rzeź. Jest dla mnie przykre pisanie o Polakach per Oni, a nie My, ale z tym stanem amoku i ogłupienia, które opanowały moich Rodaków, utożsamiać się nie mogę. Może bieda gospodarcza, podwojone ceny energii, paliw, gazu, żywności i wszystkiego pomogą Polakom obudzić się z tego otumanienia i zniewolenia propagandą okupanta i padalczo mu służących perwersyjnych przydupasów?

Może?

Może limit cudów dla Polski jeszcze się nie wyczerpał? Czy jeszcze da się uratować Polskę? Maryjo Królowo Polski módl się za nami!

Bogdan Kulas

 

_______________________________________________________

Rozkład odcinka: 00:00 – POLSKA bez GAZU i ROPY z Rosji – stać nas na to?! 01:45 – Czy Europa zrezygnuje z Rosyjskich dostaw? 04:52 – Jak będzie wyglądała Polska bez Rosyjskiego węgla? 07:37 – Jakie będą skutki odejścia od Rosyjskiego węgla? 09:16 – Jak Polska poradzi sobie bez Rosyjskiej ropy? 13:33 – Jak Polska poradzi sobie bez Rosyjskiego gazu? 16:44 – Kto zyska na odcięciu Europy od Rosyjskich surowców? JESTEM TEŻ TUTAJ: ➡️ Instagram: https://www.instagram.com/damianolsze… ➡️ FanPage: https://www.facebook.com/damianolszew… ➡️ Kontakt biznesowy: Do@damianolszewski.com ➡️ Podcast: https://open.spotify.com/episode/279n…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here