Putin realizuje Wizję Lecha Kaczyńskiego. «Po Ukrainie przyjdzie czas na państwa bałtyckie.»  Czy rosyjskie rakiety spadną wkrótce na Litwę?

Rosja grozi Litwie rakietami po ogłoszeniu blokady Kaliningradu. Rosja przeprowadzi ćwiczenia jednostek wchodzących w skład Floty Bałtyckiej. Manewry ogłoszono po decyzji Litwy o zablokowaniu tranzytu towarów do obwodu kaliningradzkiego

Napisałem 6. marca 2022: “Putin nie da się zastrzelić, bo musi być realizowana Wizja Lecha Kaczyńskiego”.  (https://itvp.tv/2022/03/06/poczatek-iii-wojny-swiatowej-wedlug-wizji-lecha-kaczynskiego/)

Putin najechał Ukrainę, bo uważa ją za integralną część Rosji, Ukraińców-Rusinów uważa za pewną odmianę Rosjan. Estończyków, Łotyszy ani Litwinów Putin za Rosjan nie uważa. Dlaczego więc może jeszcze w tym roku Putin zaatakuje Pribałtykę? W roku 2007. przewidział to Lech Kaczyński. Putin po porażce na Ukrainie będzie potrzebował sukcesu, a jako nowy Hitler nie ma już nic do stracenia. Putin został upokorzony przez Amerykanów na Ukrainie, a będąc mściwym zechce upokorzyć Amerykanów. Bezpośrednią przyczyną konfliktu jest utrudniony przez Litwę kontakt Rosji z Kaliningradem. Putin zażąda zniesienia blokady powietrznej i innych blokad.

Litwini, którzy swoją akcją tajwańską pokazali, że ich głupota bije na głowę nawet nasz, wyłoniony na szabasowej kolacji rząd, (wsławiony spektakularnym «zwycięstwem» w zaprowadzaniu demokracji na Białorusi), tej blokady nie zniosą.

Putin zażąda jeszcze natychmiastowego wycofania Bundeswehry i innych obcych wojsk z Pribałtyki. Bataliony NATO propagandowo będą się ociągać, chociaż realnie uciekną jak szczury. Białoruskie i rosyjskie wojska wkroczą na Litwę, na Łotwę i do Estonii. W Pribałtyce oporu takiego jak na Ukrainie nie będzie. Putin powie Nato – sprawdzam!

Nastąpi kompromitacja Ameryki.

Świat zobaczy ile warte są amerykańskie gwarancje! Wojna atomowa nie wybuchnie. NATO z pomocą Pribałtyce nie przyjdzie. Ogłoszą owszem Wojnę, jak 3. września 1939 i nic nie będzie.

A jak jakieś francuskie samolotu przylecą nad Rosję, to w odpowiedzi 10 tysięcy rosyjskich czołgów pojedzie do Paryża i ani w Warszawie, ani w Berlinie zatrzymywać się nie będą. W Paryżu ulokują Panią Le Pen w Pałacu Elizejskim, a przy powrocie w Berlinie Schroedera, a w Warszawie Pawlaka, no i wrócą do siebie. Amerykanie nie przyjdą z pomocą ani Pribałtyce, ani nawet Niemcom. Mogą oczywiście rozpocząć Wojnę nuklearną, ale ta jeszcze poczeka.

Tyle 6. marca.

Groźne informacje przynoszą amerykańskie media. Sprzymierzone z rządem syryjskim wojska rosyjskie przeprowadziły w ostatnim czasie serię ataków na siły wspierane w tym kraju przez USA – pisze w piątek “WSJ”. Ta eskalacja może doprowadzić do niezamierzonego, bezpośredniego konfliktu między wojskami Rosji i USA.

Kto i dlaczego funduje nam nuklearny konflikt też już pisałem:  https://itvp.tv/2022/05/08/kundelki-prowokuja-atomowa-wojne/

Ill Wojna światowa wyraźnie rozkręca się i coraz bliżej Warszawy…

Bogdan Kulas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here