Na Ukrainie toczy się straszliwa Wojna.  Jest to Wojna Rosji ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.  Za Amerykanów walczą Ukraińcy, których nakręcono do Wojny nazistowską ideologią Bandery i Doncowa,  którym obiecano (w dalekiej i bliżej nieokreślonej przyszłości) przyjęcie do „europejskiego raju” i członkostwo w NATO.  Amerykanie przeszkoli i uzbroili Ukraińców. Zachód, w tym Polska, dostarczył im nowoczesną, śmiercionośną broń.

Amerykanie namierzają satelitarnie rosyjskie wojska, które dzięki amerykańskiej radiolokacji dawały się zaskoczyć i poniosły na początku Wojny olbrzymie straty ludzkie i w sprzęcie.

«Moskwa nie rozpoczęła jeszcze „na poważnie” działań na Ukrainie.»

«Słyszeliśmy już wiele razy, że Zachód chce walczyć z nami do ostatniego Ukraińca. To tragedia dla narodu ukraińskiego, ale wydaje się, że wszystko do tego zmierza» – powiedział ostatnio prezydent Rosji Władimir «Gad» Putin.

«Rosjanie niszczą za pomocą artylerii całe wsie, aby dotrzeć do granicy administracyjnej obwodu ługańskiego» – poinformował szef regionalnej administracji wojskowej Serhij Haydai. Taktyka lokowania ukraińskich instalacji obronnych na blokach mieszkalnych nie powstrzymuje Rosjan.

«Uderzają w domy, w każdy budynek, który wydaje im się możliwą fortyfikacją. Aby awansować, nie liczą strat osobistych i nie współczują mieszkańcom regionu» – podkreślił Serhij Haydai.

Po spalonym Mariupolu i Ługańsku przyjdzie czas na spalony Charków, Odessę, Kijów i Lwów, potem na państwa bałtyckie, a potem może i na Rzeszów, Lublin, Warszawę.

Państwa bałtyckie zostaną oddane bez walki, ale Polska stanie do Wojny. Po Wojnie do ostatniego Ukraińca przyjdzie Wojna do ostatniego Polaka. Wizja Lecha Kaczyńskiego, o której pisałem na początku marca musi być realizowana.

„Zdeterminowani Rosjanie wygrają jednak tę Wojnę nawet za cenę wielkich strat własnych i cudzych i za cenę niewyobrażalnych zniszczeń na Ukrainie, za cenę Stalingradu” – pisałem też na początku marca. „Rosjanie wygrywają Wojny niezależnie od strat. Ile ludzi zginie w tej Wojnie? Ile dzieci zostanie osieroconych? Ile domów spalonych? Jakie będą zniszczenia? Do Polski napływa milionowa fala uchodźców. Przez Polskę płynie broń i najemnicy na Ukrainę. Polska powoli wciągana jest do Wojny. Rosja ponosi straty, objęta została wielkimi sankcjami. Rosja zostanie wyizolowana. Putin już został ogłoszony szaleńcem i zbrodniarzem. Po upadku Kijowa Wojna przeniesie się do Lwowa, a potem z pewnością do Polski.”

Dalej pisałem tak;

„Rząd Polski nie tylko, że dostarcza ludzi i sprzęt, ale gotów był udostępnić Ukraińcom nasze lotniska. Rozhuśtanie nastrojów wojennych w Polsce nie pozostawia wątpliwości; po upadku Ukrainy Wojna amerykańsko-rosyjska będzie kontynuowana w Polsce.

Czy Warszawa i inne polskie miasta będą zburzone tak jak Kijów i Charków?
Ile Polaków zginie w tej Wojnie? Czy będzie użyta w Polsce broń jądrowa?

Przyszłość nie rysuje się wesoło. Są jednak trzy szanse dla Polski; Pierwsza, że najpierw atak prowokowanej Rosji pójdzie jednak na państwa bałtyckie. Wtedy wszyscy realnie zobaczą, ile są warte amerykańskie gwarancje? Druga, że zaatakowana Polska, w przeciwieństwie do Ukrainy podda się szybko i ruskie tanki pojadą dalej na Berlin. Trzecia, że w międzyczasie Chiny będę „interweniować” na Tajwanie i skończy się Wojna amerykańsko-rosyjska w Europie. W życiu jednak trzeba zakładać najgorszy scenariusz. Wojna amerykańsko-rosyjska będzie trwać dalej; do ostatniego Ukraińca, do ostatniego Polaka. Słowianie to nie tylko niewolnicy, to najtańsze mięso armatnie. Zginąć za amerykańskie interesy to więcej niż „zrobić Amerykanom łaskę”. Podział w dzisiejszym świecie jest wciąż głównie etniczny; innej narodowości jest niewolnik a innej handlarz niewolnikami. Innej narodowiści jest żołnierz najemnik, czy przymuszony poborem a innej ci, którzy posyłają go na śmierć. Innej narodowości jest prostytutka a innej właściciel burdelu.

Nie jest też słuszne do końca oskarżać Amerykanów o niszczycielskie Wojny, bo oni też są narzędziem. Ameryka też stoi na pograniczu Wojny domowej. Obecna Wojna to Armagedon, Wojna o Panowanie nad światem Plemienia koczowników chazarskich. Większość polityków na świecie to marionetki globalistów, takie same jak nasze kukiełki w Warszawie. Gad Putin jest dyktatorem. Nie był kukiełką. Sprowokowano go do Wojny na Ukrainie, aby wciągnąć go w zasadzkę. Dyktatora trzeba usunąć, bo inaczej nie będzie można wprowadzić w życie idei Klausa Schwaba. Nie będzie można wprowadzić na świecie nowej ekonomii bez gotówki, pełnej kontroli inwigilacji, jednej światowej tęczowej religii i rządów antychrysta.

Czy to się uda? Ostatecznie to jednak Bóg rozdaje karty. Posługuje się w tej swojej grze też takimi zbrodniarzami jak Stalin czy Putin.” O perspektywie obecnej Wojny, o planach globalistów, o „ostatecznym rozwiązaniu kwestii polskiej” pisałem od 10 lat. Zawsze kończyłem artykuł zdaniem; „jak bardzo chciałbym się mylić i nie mieć racji”. Pisałem zawsze, że Polskę od zniszczenia w nuklearnym konflikcie uratować może tylko kolejny Cud Królowej Polski. Tego Cudu jednak nie będzie bez obudzenia się Polaków z tej straszliwej politycznej głupoty i odsunięcie od władzy w Warszawie idiotów i agentów obcych interesów.

Nikodem Dyzma nie uratuje Polski. Nikodem Dyzma doprowadzi Polskę do katastrofy większej niż Rok 1939. Od 15 lat powtarzam to jak mantrę, ale na Cud wciąż liczę, bo wierzę, że Polacy kochają Maryję i Matka Boska może jednak uratuje swoje Królestwo.

Bogdan Kulas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here