Hubert Gorczyca,  współzałożyciel Internetowej Telewizji Polonijnej oraz PolskSenter  w Norwegii,  rozmawia z Bogusławem Domańskim i Konradem Domańskim na temat najnowszego produktu firmy Krautex – tymiankowego olejku eterycznego. Olejek o bardzo silnym aromacie i niezwykłych właściwościach prozdrowotnych pomógł skutecznie wielu osobom w ciągu zaledwie 48 godzin pozbyć się z organizmu Covid 19.

Krautex – producent naturalnych produktów ziołowych najwyższej jakości

Zgodnie z trendem panującym na rynku produktów ziołowych, ludzie coraz częściej dla poprawy zdrowia sięgają po naturalne produkty roślinne. Powodem pojawienia się tego trendu jest przede wszystkim rosnąca świadomość społeczeństwa w zakresie prozdrowotnych właściwości zasobów naturalnych. Czynnikiem determinującym jest także powszechne stosowanie chemicznych specyfików do ulepszania żywności i z tego powodu pojawia się bariera względem użytkowania wszelkich syntetycznych środków, w tym również farmaceutyków.

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne to jedne z najsilniejszych substancji jakie można pozyskać z roślin. Na olejek eteryczny składa się sama esencja surowca zielarskiego, dlatego cechują się one nawet kilkusetkrotnie mocniejszym działaniem niż suszone zioła z których są pozyskiwane.

Zioła

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, firma Krautex wykorzystując wieloletnie doświadczenie i nowoczesny park maszynowy, postanowiła stworzyć markę „Ziółko”, która oferuje zioła pakowane od 25 g do 1 kg. Jak wykazują współczesne badania, wiele roślin wyróżnia się silniejszym działaniem kuracyjnym, niż syntetycznie pozyskiwane antybiotyki. Zasoby naturalne są również idealnym uzupełnieniem codziennej diety, a także doskonałym środkiem profilaktycznym na większość schorzeń cywilizacyjnych.

Produkty Krautex dostępne są w sklepie internetowym https://ziolko.com.pl/

Olejek tymiankowy i inne produkty firmy Krautex już wkrótce dostępne będą również w PolskSenter w Oslo.

Zapraszamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here