Zapraszamy gorąco 3 wrzesnia na Piknik Rodzinny z okazji 40 lecia istnienia firmy do Parku Rozrywki Julinek. Czeka moc atrakcji.

Rejestracja on-line: https://40latgrupacygan.pl

 

Grupa Cygan swoimi korzeniami sięga 1982 roku, kiedy to Władysław Cygan otworzył swój pierwszy warsztat samochodowy w Markach-Strudze.

Firma powstała dzięki charyzmie, zaangażowaniu i motoryzacyjnej pasji założyciela, który umiał swoją wizję i optymizm zaszczepić innym.

„Od początku wierzyliśmy, że receptą na sukces jest łączenie tradycji i rodzinnej atmosfery z fachowością, uczciwością i szybką obsługą. Jesteśmy przekonani, że tylko całkowicie zadowolony Klient wróci do nas po raz kolejny i poleci nas swoim znajomym. To przekonanie wyznacza nam kierunek i determinuje rozwój” – można przeczytać na stronie firmy.

Obecnie Grupa Cygan skupia 5 Autoryzowanych Stacji:

* Toyota Marki * Toyota Żerań * Lexus Warszawa Żerań * Toyota Poznań Centrum * Toyota Professional Bemowo

Spółka TMFlota wchodząca w skład Grupy, zajmuje się zarządzaniem flotami, a także krótko i długoterminowym wynajmem aut. W ciągłej sprzedaży mamy ponad 500 samochodów używanych z gwarancją. Każdy z nich przeszedł rygorystyczne, 145 punktowe badanie potwierdzone Certyfikatem Jakości Pewne Auto i objęty jest programem umożliwiającym wymianę na inny do 30 dni od daty zakupu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here