Już jutro (tj. w niedzielę, 13 listopada) o godz. 20:00 organizujemy bezpłatne spotkanie on-line na żywo z dr Adamem Mokryszem!

ZAPISZ SIĘ BEZPŁATNIE

Dr Adam Mokrysz jest obecnym prezesem Grupy MOKATE – znanej na całym świecie, polskiej marki rodzinnej, która słynie z produkcji m.in. doskonałych kaw, herbat i słodyczy. Przychody Mokate sięgają 1,4 miliarda (!) złotych rocznie, a aż 80 proc. z nich pochodzi z rynków zagranicznych. W firmie pracuje obecnie ponad 1 500 osób na całym świecie.

W trakcie spotkania wypytamy naszego gościa o jego doświadczenia w skalowaniu firmy, o budowaniu marki międzynarodowej, o skutecznym zarządzaniu zespołem. Porozmawiamy również o najważniejszych lekcjach, które pozwoliły mu z sukcesem rozwinąć rodzinne, biznesowe imperium. Pod koniec spotkania przeprowadzimy natomiast sesję pytań i odpowiedzi z naszym gościem, zatem będzie doskonała okazja, aby zadać mu swoje pytania.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Aby wziąć udział, zapisz się bezpłatnie TUTAJ.

Pozdrawiamy
Adam Przemyk i Jacek Szwed

PS. Nagranie z tego spotkania nie będzie później udostępniane publicznie, dlatego aby wziąć w nim udział na żywo, zapisz się bezpłatnie teraz w tym miejscu.

Klub Przedsiębiorczości

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here