KONGRES MŁODZIEŻY POLONIJNEJ 3.12.2022 – ZAPROSZENIE

0
616

Czcigodni Księża! Czcigodne Siostry! Szanowni Państwo! W dniu 3 grudnia br. zapraszamy młodzież polonijną na kolejne spotkanie z cyklu Kongres Młodzieży Polonijnej online, które odbędzie się pod hasłem: „Bóg, Honor, Ojczyzna. Czy polskość ma sens?”.

Następne spotkanie Młodzieży Polonijnej zaplanowane jest w ramach Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 1-6 sierpnia 2023 r. w Lizbonie. Tradycyjnie, wydarzenie zostanie poprzedzone Dniami w Diecezjach, które zostaną zorganizowane w dniach 26-31 lipca.

Więcej informacji: https://opoka.news/swiatowe-dni-mlodziezy-lizbona-2023

Edyta Rychel MCHR

KONGRES MŁODZIEŻ POLONIJNEJ, 3.12.2022

Drodzy Młodzi Przyjaciele, Już w sobotę,  3 grudnia w godzinach od  15.00 do 19.00 (czasu polskiego)  kolejne nasze spotkanie z cyklu: Kongres Młodzieży Polonijnej online! Tym razem pod hasłem:  ”Bóg, Honor, Ojczyzna. Czy polskość ma sens?”.

W czasie Kongresu będziemy chcieli przyjrzeć się temu, czym faktycznie jest polskość? W czym ona się wyraża? Jak w świecie multikulturowym być dziś patriotą?  Będzie też czas na świadectwa, warsztaty, pytania, a także na wspólny śpiew i modlitwę, którą poprowadzi tym razem Zespół wspólnoty „Wejdź nawet przez dach” z Polskiej Parafii w Paryżu „Concorde”. Dowiemy się też więcej o wyjeździe Młodzieży polonijnej na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w przyszłym roku w Lizbonie.

Zapisy na Kongres:  Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/Ei2pdBdw7Hvdixra9

Więcej informacji: https://www.facebook.com/KongresMlodziezyPolonijnej

Duszpasterstwo Emigracji Polskiej

TVP Polonia – dlaczego warto dołączyć do KMP

Zapraszamy także do udziału w Konkursie „Kocham Polskę – Bóg, Honor, Ojczyzna” oraz w warsztatach dziennikarskich. W załączeniu szczegółowe informacje,  karta zgłoszenia oraz folder Polonia.

 Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy!

 Organizatorzy Kongresu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here