Historia powtarza się jako farsa. Anglosasi tradycyjnie stosują swoją starą zasadę prowadzenia własnych, kolonialnych Wojen przy pomocy innych.  Sensu zaangażowania Ukraińców w strategiczne osłabienie Rosji przez Amerykę bez studiowania kabały i bez znajomości stanu posiadania chazarskich oligarchów Ukrainy nie da się zrozumieć. Ukraina zdaje się jednak wyczerpywać swoje możliwości żertwy ofiarnej.

Trzecia Wojna światowa trwa.

Amerykanie wymyśli sobie odwrócony rok 1939. Wtedy Amerykanie kredytami nowojorskich bankierów sfinansowali dynamiczny rozwój lll Rzeszy. Anglicy na Wojnę przeciwko Niemcom rzucili Polskę, a jak Polska padła, to mięsem armatnim tej Wojny stali się Rosjanie i inne narody Rosji.  Po Wojnie Polska została oddana w niewolę przywiezionym na sowieckich czołgach chazarskim oprawcom. Amerykańskie kundelki swoim ujadaniem u wrót Rosji sprowokowały wybuch lll Wojny światowej. Amerykanie zaplanowali, że po padnięciu Ukrainy do Wojny wejdą Polska i Niemcy, a nawet cała Europa. Problem w tym, że oprócz Warszawy, która już przebiera nogami, nikt inny w Europie tej Wojny nie chce i na tę Wojnę nie pójdzie.

Polska wejdzie do Wojny z Rosją sama!

Polska w swojej agresji i nienawiści wobec Rosji jest całkowicie osamotniona.  Szokuje, że prawie nikt w Polsce nie pyta, po co nam ta nie nasza Wojna?

Dlaczego Niemcy nie chcą Wojny?

Niemcy nie chcą Wojny, bo Niemcy nauczone doświadczeniem dwóch przegranych Wojen, nie chcą trzeciej przegranej.  A na co liczy Polska? Niemcy nie są już wasalem Ameryki i są w stanie się Ameryce postawić. Tego nie jest w stanie uczynić Polska, która jest czwórkolonią Waszyngtonu, Berlina, Telawiwu i Kijowa. A do tego dochodzi fenomen „partii rządzącej” w Warszawie – partii Padalczość i Serwilizm. Biały Dom uważa, że każdy kraj powinien podjąć własną decyzję w sprawie pomocy Ukrainie w zakresie bezpieczeństwa – powiedziała rzeczniczka Białego Domu Karin Jean-Pierre, komentując doniesienia, że Niemcy nie zezwolą na eksport swoich czołgów Leopard do Ukrainy, o ile swoich czołgów nie wyślą tam USA

Prezydent Joe Biden uważa, że każdy kraj powinien sam podjąć suwerenną decyzję o tym, jaką pomoc w zakresie bezpieczeństwa i jakiego rodzaju sprzęt jest gotowy dostarczyć Ukrainie – oświadczyła Jean-Pierre. Dodała, że „solidarność narodów” we wspieraniu Ukrainy jest oczywista, jednak „jest to decyzja każdego kraju”.

Jednocześnie rzeczniczka Białego Domu przypomniała, że USA są „największym dostawcą” uzbrojenia i pomocy humanitarnej dla Ukrainy. Berlin nie zezwoli na eksport niemieckich czołgów Leopard do Ukrainy, o ile swoich czołgów nie wyślą tam USA – poinformował w środę dziennik „The Wall Street Journal”, powołując się na wysokiej rangi niemieckich urzędników. Polska oddała na Ukrainę prawie połowę swoich czołgów i wyśle następne.

Na samobójczą Wojnę z Rosją Polska pójdzie sama!

Zastanawiam się skąd te aż tak straszne tendencje samobójcze u Polaków? Jak to możliwe, aby 38 milionowy Naród aż tak bardzo dał się skolonizować, ograbić z Własności, oddać całe życie polityczne w ręce idiotów, zdrajców Ojczyzny, realizujących padalczo obce interesy?

Bogdan Kulas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here